LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Sotor Zakład Pogrzebowy

Sotor Zakład Pogrzebowy - Toruń
Gold

Ulica: Sowińskiego 5

Miasto: Toruń, 87-100

Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Sotor Zakład Pogrzebowy - Toruń Sowińskiego 5, Toruń sotor.pl Ocena:brak 56 655 33 50   509 799 013

zakład pogrzebowy toruń

SOTOR to firma, która powstała w 1995 roku. Od początku świadczymy usługi na najwyższym poziomie oraz rzetelnie i kulturalnie wspieramy Państwa w trudnych chwilach. Dwadzieścia lat wspominamy jako czas ciężkiej pracy i nauki. Włożony wysiłek jednak się opłacił, gdyż wiemy, że nasze usługi to dziś jedne z najbardziej profesjonalnych w Polsce.

usługi pogrzebowe

Jednym z gwarantów profesjonalizmu jest certyfikat jakości ISO 9001. Przyznano go nam jako pierwszej firmie funeralnej w regionie województwa kujawsko-pomorskiego. Do 2009 roku byliśmy jedyną firmą pogrzebową z Torunia należącą do Polskiej Izby Pogrzebowej. Pomimo dużego przywiązania do tradycji i religii, zakład usług pogrzebowych z powodzeniem łączy ją z nowoczesnością. Organizujemy nie tylko uroczystości pogrzebowe w obrządku katolickim, ale także w innych obrządkach - a także według ceremoniału świeckiego. Posiadamy doświadczenie w organizacji każdego typu ceremonii żałobnych - dlatego mogą nam Państwo zaufać.

Logo firmy składa się ze znaku krzyża wkomponowanego w literę T. Logo zawiera także znicz, który symbolizuje światło - alegorię tego co pozytywne: dla jednych będzie to Bóg, a dla innych nadzieja i życie wieczne lub po prostu znak pamięci o tych, co odeszli. Nazwa firmy, oprócz tego, że składa się z dwóch członów - gdzie - SO - nawiązuje do nazwiska założyciela firmy Krzysztofa Sobczaka oraz jej obecnego właściciela Bartłomieja Sobczaka, a TOR - to odniesienie do miasta Torunia, w którym nasza firma ma swoją siedzibę - ma też swoje odniesienie do teologii i nawiązuje do tego jej działu, który poświęcony jest zbawieniu.

zakłady pogrzebowe w toruniu

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej, która dba o jakość świadczonych usług w Polsce.

zakład pogrzebowy

Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowych oraz wszystkimi formalnościami urzędowym z tym związanymi. Formalności te bierzemy na siebie, aby odciążyć w tym trudnym czasie Rodzinę Zmarłego. Czynimy zresztą wszystko, aby to właśnie Rodzina Zmarłego - oraz sam Zmarły - byli w centrum naszych działań. To właśnie z myślą o Rodzinach i o ich pragnieniu, aby każda uroczystość żałobna była piękna - w ciągu 20 lat istnienia rozbudowaliśmy i odmłodziliśmy tabor samochodowy. Teraz składa się on z dwóch luksusowych karawanów - limuzyn tzw. prezydenckich, autobusu, siedmiu karawanów oraz trzech samochodów osobowych. Luksusowe karawany uczestniczą w uroczystościach pogrzebowych niezależnie od zamożności Zmarłego oraz jego Rodziny. Wychodzimy bowiem z założenia, że wobec śmierci - i po śmierci - każdy z nas jest równy i nie można wprowadzać dodatkowych podziałów, także ze względów majątkowych.

Zakład Pogrzebowy SOTOR przenosi na toruński rynek wiele światowych nowości a karawany - limuzyny renomowanej marki Pilato, którymi dysponujemy, są ukoronowaniem tego faktu. Systematycznie powiększamy także liczbę biur naszego zakładu pogrzebowego. Od 20 lat robimy wszystko, by wesprzeć tych, których boleśnie dotknęła strata Bliskiego.

usługi pogrzebowe toruń

Zapewniamy, że Zakład Pogrzebowy SOTOR zawsze czyni wszystko, aby uczynić każdą uroczystość pogrzebową prawdziwie piękną ostatnią drogą. Dziękujemy za okazywane nam dotąd zaufanie i obiecujemy, że nigdy go nie zawiedziemy.
toruń

Zakład Pogrzebowy SOTOR w Toruniu to m.in. następujące usługi funeralne:

 • realizacja formalności w ZUS i USC

 • organizacja domu pogrzebowego (własna kaplica),

 • przewóz ciała Zmarłego z domu,

 • eksportacja na cmentarz,

 • uroczyste niesienie do grobu,

 • przygotowanie grobu, trumny, krzyża i tabliczki,

 • kwiaty, wiązanki i wieńce (własna kwiaciarnia),

 • samochód dla księdza,

 • autokar lub bus dla rodziny,

 • obsługa fotograficzna i video,

 • organizacja stypy, profesjonalna oprawa muzyczna,

 • przygotowanie nekrologu i klepsydry,

 • transport zwłok w kraju i za granicą,

 • sprzedaż, renowacja i przeróbki nagrobka,

 • liternictwo nagrobkowe,

 • opieka i całoroczna pielęgnacja grobu,

 • sprzedaż oraz demontaż nagrobków.

pogrzeb toruń

SOTOR - Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Cmentarne Toruń
*GŁÓWNA SIEDZIBA (24h)*
ul. Sowińskiego 5
tel: 56 655 33 50
Fax. (56) 659-12-86
biuro@sotor.pl

*DOM POGRZEBOWY i biuro (od poniedziałku do soboty 8-16)*
ul. Poznańska 6/8
tel. 56 652 00 59

Dom Pogrzebowy w Gniewkowie

*Biuro (od poniedziałku do soboty 8:30 - 15:30)*
ul. Sobieskiego 23

tel. 52 351 02 36

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Sotor Zakład Pogrzebowy - Toruń