LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Porożyńscy Zakład Pogrzebowy

Porożyńscy Zakład Pogrzebowy - Chojnice
Silver

Ulica: Gdańska 3

Miasto: Chojnice, 89-600

Województwo: Pomorskie

zakład pogrzebowy chojnice

chojnice pogrzeb

Zakład Pogrzebowy POROŻYŃSCY to rodzinna firma pogrzebowa, która świadczy usługi kompleksowej organizacji pogrzebów religijnych i świeckich na terenie województwa pomorskiego - zwłaszcza takich miejscowości jak Chojnice i Człuchów, Rytel  - oraz całej Polski. Siedziba naszej firmy znajduje się w Chojnicach przy ul. Gdańskiej 3.

Kompetentni pracownicy naszego zakładu pogrzebowego pełnią całodobowy dyżur pod numerami telefonów:
52 397 20 47 oraz 604 755 900

Organizujemy ceremonie pogrzebowe tradycyjne, ale jesteśmy w stanie także spełnić prośby tych osób, które chcą by uroczystość pogrzebu poprzedziła kremacja. Przygotowujemy zarówno uroczystości żałobne tak religijne, jak i świeckie.

Zakład Pogrzebowy POROŻYŃSCY z Chojnic w swojej pracy kieruje się nie tylko profesjonalizmem w świadczeniu usług pogrzebowych, ale także dba o odpowiednią postawę wobec naszych Klientów. Zapewniamy, że jest ona wciąż pełna szacunku, współczucia, zrozumienia, wysokiej kultury i gotowości do pomocy w bolesnych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby.

usługi pogrzebowe chojnice

Tak w dniach poprzedzających pogrzeb, jak i w trakcie uroczystości - zawsze dokładamy wszelkich starań, aby otoczyć Państwa kompleksową troską. Całodobowo wykonujemy eksportacje z domów i szpitali oraz transport Zmarłych na terenie regionu i kraju.

Maksymalnie staramy się, żeby każda ceremonia pogrzebowa była piękna i niepowtarzalna. Wszystkie akcesoria pogrzebowe u nas dostępne stanowią duży wybór - a wszystko po to, aby jak najlepiej oddać indywidualność Zmarłego. W celu podkreślenia tej indywidualności oferujemy także trumny własnej produkcji wykonane w Fabryce Trumien POROŻYŃSCY. To sprawia, że koszty pogrzebu w Chojnicach są dużo niższe niż w okolicznych miejscowościach. Dajemy też możliwość wykonania trumny na specjalne zamówienie.

Jesteśmy również długoletnim administratorem cmentarza komunalnego w Chojnicach. Szanujemy i rozumiemy lokalne tradycje i kulturę, w tym tą związaną z ceremonią pogrzebową.

To wszystko sprawia, że nie muszą Państwo sami troszczyć się o zapewnienie jak najpiękniejszej ostatniej drogi Bliskiej Zmarłej Osobie - a pozostawić tę troskę nam. Zapewniamy, że wywiążemy się z niej możliwie perfekcyjnie.

dom pogrzebowy

Firma POROŻYŃSCY to nowoczesne i kompleksowe usługi pogrzebowe w Chojnicach i okolicach:

  • organizacja pogrzebów
  • całodobowe eksportacje Zmarłych
  • wypłąty zasiłków pogrzebowych
  • formalności urzędowe i cmentarne
  • transport Zmarłych
  • akcesoria pogrzebowe
  • trumny własnej produkcji - Producent Trumien
  • oprawa muzyczna
  • prace cmentarne i opieka nad grobami min. w Chojnicach
  • własna kaplica pogrzebowa

firma pogrzebowa

usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy

POROŻYŃSCY

Tadeusz Porożyński

ul. Gdańska 3

89-600 Chojnice

Dyżur całodobowy:

52 397 20 47

kom. 604 755 900

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Porożyńscy Zakład Pogrzebowy - Chojnice