Pojazdy dla zakładów kamieniarskich, pogrzebowych i administratorów cmentarzy

Pojazdy dla zakładów kamieniarskich, pogrzebowych i administratorów cmentarzy - Wrocław
Gold

Ulica: Żmigrodzka 251

Miasto: Wrocław, 51-129

Województwo: Dolnośląskie

Pojazdy dla zakładów kamieniarskich, pogrzebowych i administratorów cmentarzy - Wrocław Żmigrodzka 251, Wrocław piaggiopolska.com Ocena:brak (71) 352-93-55

samochody transportowe dla branży kamieniarskiej

 

Codzienna praca firm prowadzących swoje prace na cmentarzu - takich, jak np. administratorzy cmentarzy, zakłady pogrzebowe, czy zakłady kamieniarskie - związana jest z wieloma wyzwaniami. Wszelkie prace związane z budową grobowców, montażem pomników, rozbudową cmentarza lub też z tworzeniem jego infrastruktury (nasadzenia roślin, budowa kolumbariów, instalacja lamp czy ławek) związane są także z koniecznością zastosowania dużej ilości materiałów i użycia specjalistycznego sprzętu. Cmentarze zaś najczęściej obejmują znaczne obszary, zróżnicowane także pod względem wysokości oraz dostępności. To wszystko sprawia, że konieczne jest posiadanie specjalistycznego pojazdu, ułatwiającego wykonywanie codziennych zadań na cmentarzach.

Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie jest seria samochodów dostawczych Piaggio Porter NP6 renomowanej włoskiej firmy Piaggio Commercial. Wyłącznym dystrybutorem pojazdów tej marki jest Uni-Truck Sp. z o.o z oddziałami we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi i Nadarzynie.

 

lekka ciężarówka

 

 

piaggio trucks

Piaggio Porter NP6 to specjalistyczne pojazdy transportowe, które charakteryzują kompaktowe rozmiary, duża ładowność, zadziwiająca zwrotność oraz ekologiczny układ napędowy. Samochód Piaggio Porter NP6 występuje w kilku wersjach, z których na cmentarzach największą przydatność wykazują skrzynia oraz wywrotka. Niezależnie od wersji - każdy z samochodów wyróżnia się stabilnością nawet z dużym obciążeniem. Skrzynia oraz wywrotka odznacza się ładownością podwozia do 1440 kg (skrzynia) i 1345 kg (wywrotka) przy DMC 2800 kg. Tak wytrzymałe podwozie zostało stworzone ze stalowych elementów w przekroju skrzynkowym. W tylnym zawieszeniu natomiast zastosowano podwójną paraboliczną sprężynę.

Taka konstrukcja pojazdów dostawczych Piaggio Porter NP6 umożliwia administratorom cmentarzy czy zakładom kamieniarskim bezpieczne przewiezienie jednorazowo dużej ilości materiałów - w tym kompletnego nagrobka z narzędziami w wąskich alejkach cmentarnych. Lekka ciężarówka Piaggio ma szerokość 1,68 m i niewielki promień zawracania.

 

pojazdy dla administracji cmentarzy

 

Samochody dostawcze Piaggio Porter NP6 - w zależności od wymagań Klienta i z myślą o jego komforcie oraz bezpieczeństwie - mogą z tyłu posiadać koła pojedyncze lub bliźniacze. Także zabudowa - w przypadku wywrotek i skrzyń - może być standardowej długości (2200 x 1680mm) lub też ponadstandardowej (maksymalnie jest to 3080 x 1800 mm). 

Samochody zachwycają także swoim komfortowym, bogato wyposażonym wnętrzem: kierowcy znajdą tam wszelkie udogodnienia niezbędne zarówno w czasie trasy, jak i podczas przerw w prowadzeniu pojazdu.

 

pojazdy dla zakładów kamieniarskich

 

Piaggio Porter NP6 występują z różnymi wersjami wyposażenia oraz w różnych wariantach kolorystycznych. Firma Piaggio to pojazdy dostosowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów i do nawet najtrudniejszych warunków terenowych.

lekka ciężarówka na cmentarz

 

Pojazdy dostawcze Piaggio Porter NP6 to doskonała odpowiedź na zapotrzebowanie zakładów kamieniarskich, administratorów cmentarzy czy zakładów pogrzebowych wykonujących prace cmentarne lub transportujących akcesoria konieczne do przygotowania miejsca pochówku. Samochody z tej serii są objęte dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów.

 


pojazdy transportowe


Uni-Truck Sp. z o.o - punkt sprzedaży i serwis
Wyłączny Dystrybutor Piaggo Commercial w Polsce
Ul. Żmigrodzka 251
51-129 Wrocław

Telefon: (71) 352-93-55

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 8:30 - 20:00
Sobota: 8:00 - 14:00

oraz

Oddział w Nadarzynie:

Uni-Truck Sp. z o.o - punkt sprzedaży i serwis
al. Katowicka 70
05-830 Nadarzyn
Telefon: (71) 352-93-55

Oddział w Warszawie:

Uni-Truck Sp. z o.o - punkt sprzedaży i serwis
ul. Spedycyjna 11
03-191 Warszawa
Telefon: (71) 352-93-55

Oddział w Łodzi:

Uni-Truck Sp. z o.o - punkt sprzedaży i serwis
ul. Rokicińska 168
92-412 Łódź
Telefon: (71) 352-93-55

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Pojazdy dla zakładów kamieniarskich, pogrzebowych i administratorów cmentarzy - Wrocław
Kategorie:Akcesoria cmentarne    Pojazdy cmentarne