LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Olimp Zakład Pogrzebowy

Olimp Zakład Pogrzebowy - Strzelin
Silver

Ulica: Wolności 25A

Miasto: Strzelin, 57-100

Województwo: Dolnośląskie

Olimp Zakład Pogrzebowy - Strzelin Wolności 25A, Strzelin zakladpogrzebowyolimp.pl Ocena:brak 570 43 44 88  71 79 62 992

 

zakład pogrzebowy Strzelin

Zakład Pogrzebowy OLIMP to rodzinna firma z branży pogrzebowej, działająca od lat na terenie województwa dolnośląskiego. Przygotowujemy ceremonie żałobne wszystkich typów i rodzajów, a także świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe. Do każdego naszego działania przykładamy maksymalną uwagę i angażujemy się w nie całym sercem pragnąc, aby pogrzeby mogły być zapamiętane przez ich uczestników jako piękne.

Strzelin

Nasze biura znajdują się w łatwo dostępnych dla mieszkańców lokalizacjach takich miast, jak Wrocław oraz Strzelin. W Strzelinie, oprócz nowoczesnego krematorium OLIMP, jest także biuro zakładu pogrzebowego, które mieści się przy ul. Wolności 25A.

zakład pogrzebowy

W siedzibie zakładu pogrzebowego mogą Państwo uzgodnić szczegóły uroczystości pogrzebowych, ale także dokonać wyboru niezbędnych akcesoriów żałobnych - takich, jak trumny, urny czy relikwiarze. Jeśli czegoś nie ma w naszej ofercie dołożymy wszelkich starań, aby móc spełnić Państwa oczekiwania.

Wieloletnie doświadczenie całego personelu Zakładu Pogrzebowego OLIMP podpowiada nam, że pierwsze dni po śmierci Bliskiej Osoby są najtrudniejsze. Jednocześnie w tym właśnie czasie trzeba mierzyć się z koniecznością organizacji uroczystości pogrzebowych. Dlatego staramy się maksymalnie odciążyć Rodzinę Zmarłego i w tym celu pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych. OLIMP to usługi pogrzebowe w Strzelinie oraz sprawnie i szybko wykonane usługi transportu Zmarłych na terenie Polski i świata. Wykonujemy je specjalistycznymi samochodami - karawanami, dbając wcześniej o dopełnienie koniecznych procedur.

Strzelin usługi pogrzebowe

Wszystkie usługi, które zapewniamy, są zawsze na najwyższym poziomie. Wyznajemy zasadę, że wszyscy Zmarli są tak samo ważni i każdemu z nich należy się jak najpiękniejsze Ostatnie Pożegnanie. Mogą być Państwo pewni, że powierzając nam organizację pogrzebu - niezależnie do jego typu - uczynimy wszystko, aby ceremonia odbyła się zgodnie z wolą Zmarłego oraz oczekiwaniami  jego rodziny.

strzelin kremacje

Po pogrzebie OLIMP w Strzelinie pomoże Państwu zadbać o miejsce pochówku Państwa Bliskich, ponieważ w naszej ofercie znajduje się także usługa opieki nad grobami oraz różnorodne prace związane z kamieniarstwem.

dom pogrzebowy

usługi pogrzebowe

Zakład OLIMP w Strzelinie to m.in. następująca oferta usług pogrzebowych:

  • całościowa, profesjonalna organizacja pogrzebów wszystkich rodzajów
  • usługi transportowe Zmarłych – Polska, Europa, świat
  • kremacje realizowane w krematorium OLIMP - Strzelin
  • nekrologi, klepsydry – redakcja, druk, dystrybucja
  • trumny, urny oraz inne akcesoria pogrzebowe
  • różnorodne prace kamieniarskie
  • jednorazowa i cykliczna opieka nad grobami
  • ekshumacja

pogrzeby

zakłady pogrzebowe

 

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Gaj

ul. Łódzka 25 a

Wrocław

794 161 009

570 43 44 88

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Kuźniki

ul. Koszalińska 9

Wrocław

570 43 44 88

796 350 123

OLIMP Zakład Pogrzebowy

Wrocław Stare Miasto

ul. Czarnieckiego 29/2

Wrocław

570 43 44 88 (24h/7)

Krematorium OLIMP

Strzelin

UL. Ząbkowicka 78

Strzelin

71 72 55 000

79 63 50 123

Zakład Pogrzebowy

OLIMP Strzelin

UL. Wolności 25a

Strzelin

570 43 44 88

71 79 62 992

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Olimp Zakład Pogrzebowy - Strzelin