H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy

H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy - Łódź
Gold

Ulica: Żyzna 21

Miasto: Łódź, 91-231

Województwo: Łódzkie

 

Zakład Pogrzebowy Łódź

dom pogrzebowy

 

pogrzeb

 

Firma H.SKRZYDLEWSKA, posiadająca 13 biur pogrzebowych, to wielopokoleniowa firma rodzinna, działająca od wielu lat w branży funeralnej. Początki firmy sięgają roku 1937, kiedy to specjalizowała się ona w uprawie i sprzedaży kwiatów. Jednak prawdziwy rozkwit wiąże się z rokiem 1990, kiedy to drugą specjalizacją stało się świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych. Obecnie firma pogrzebowa H.SKRZYDLEWSKA posiada 9 biur w Łodzi oraz po jednym biurze w Głownie, Brzezinach, Łowiczu i Zgierzu. Wszędzie jednak - w każdym z naszych zakładów pogrzebowych - osoby poszukujące wsparcia po śmierci Bliskiej Osoby mogą znaleźć kompetentną pomoc.

Jedno z łódzkich biur firmy H.SKRZYDLEWSKA – które mieści się przy ul. Żyznej 21 – zakład pogrzebowy obsługuje przede wszystkim mieszkańców Łodzi, a także Aleksandrowa Łódzkiego. Oprócz biura pogrzebowego pod tym adresem znajduje się także kwiaciarnia, krematorium, kaplica i sala do organizacji styp.

 

usługi pogrzebowe Łódź

 

 

usługi pogrzebowe

 

Firma H.SKRZYDLEWSKA specjalizuje się w kompleksowej organizacji uroczystości żałobnych. Przygotowujemy ceremonie pogrzebowe wszystkich rodzajów. Są wśród nich pogrzeby tradycyjne z trumną, kremacyjne z urną, wyznaniowe oraz świeckie.

Mieszkańcy Łodzi i okolic mogą liczyć na całodobowe eksportacje ciała Zmarłego z miejsca zgonu. Przewozimy je do jednej z naszych własnych chłodni i przygotowujemy profesjonalnie do pogrzebu – poprzez zabiegi tanatokosmetyki, a jeśli trzeba, także balsamacji.

Usługi pogrzebowe świadczymy w sposób absolutnie uczciwy, pomagamy w wyborze trumien, urn i innych detali pogrzebowych - zdajemy sobie sprawę, że wybór taki może być trudny nie tylko z powodu obciążenia psychicznego spowodowanego bólem po śmierci Bliskiej Osoby - ale także tym, że w naszej ofercie znajdują się produkty o bardzo różnych wzorach.

Staramy się o zachowanie jak najwyższej jakości - tak w kwestii obsługi Klienta, jak i w kwestiach akcesoriów pogrzebowych. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że każdy pogrzeb jest przygotowywany zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Troszczymy się też o formalności w urzędach, wypłaty zasiłków pogrzebowych oraz o zapewnienie właściwej oprawy muzycznej i fotograficznej. 

 

zakłady pogrzebowe Łódź

 

 

transport zmarłych łódź

 

W firmie H.SKRZYDLEWSKA dbamy także o zapewnienie takich usług, jak transport międzynarodowy Osób Zmarłych. Posiadamy bogatą flotę kilkunastu karawanów, które są przystosowane do przewozu Zmarłych w kraju i za granicą. Obsługujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej, ale możemy – wykorzystując transport drogowy lub lotniczy – dotrzeć do każdego kraju na świecie. Przewozy Zmarłych z i do Polski to dziedzina w której reprezentujemy z dbałością rodziny w urzędach i ambasadach.

 

kremacje

 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wielu osób - firma H.SKRZYDLEWSKA ułatwia wykonanie kremacji. Dysponujemy w Łodzi dwoma krematoriami, z których każde wyróżnia się nowoczesnością oraz jest bardzo zaawansowane technologicznie. Znajdują się one odpowiednio: przy ul. Zakładowej 4 oraz przy ul. Żyznej 21. We wszystkich biurach pogrzebowych naszej firmy mogą Państwo wyjaśnić wszelkie kwestie związane z kremacją oraz dokonać zakupu odpowiednich utensyliów pogrzebowych typu trumny czy urny.

 

zakłady pogrzebowe

Zakłady pogrzebowe H.SKRZYDLEWSKA dbają przez całą dobę o pomoc pogrążonym w żałobie osobom. Usługi pogrzebowe łódzkiej firmy uzupełniane są przez usługi florystyki pogrzebowej, świadczone w naszej sieci kwiaciarni. Mieszkańcy Łodzi realizujący ceremonie pożegnalne w Zakładzie Usług Pogrzebowych H.SKRZYDLEWSKA otrzymują pomoc w każdym aspekcie i mają zagwarantowany najwyższy z możliwych standard obsługi.

firmy pogrzebowe Łódź

kwiaty na pogrzeb Łódź

 

Kwiaciarnie H.SKRZYDLEWSKA, skupione w międzynarodowej sieci Interflora, to 34 profesjonalne placówki florystyczne, które znajdują się w Łodzi i okolicach. W każdej z nich dostępny jest duży wybór kwiatów - w tym wiązanek i wieńców pogrzebowych. Kwiaty pochodzą z własnych upraw i od sprawdzonych hodowców z Polski i świata. Jedna z takich kwiaciarni dostępna jest także przy ul. Żyznej 21 w Łodzi. Zapraszamy również do złożenia zamówienia w naszej internetowej kwiaciarni działającej na firmowej stronie www. 

zakład usług pogrzebowych

Rekomendacje

 • cudzyslow W Łodzi każdy ich zna maja wszystko na miejscu, nam organizowali tez stype na salce. było bez nieprzewidzianych kosztów takze polecam.
  starstarstarstarstar
  Tomasz P.
  cudzyslow Z rodzina niestety musiałam skorzystać po raz 3 tylko w biurze na Dołach, za każdym razem wszystko było profesjonalnie
  starstarstarstarstar
  Joanna Z.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
H. Skrzydlewska Zakład Pogrzebowy - Łódź