Dom Pogrzebowy Białystok - Zakład Pogrzebowy Raszczuk

Dom Pogrzebowy Białystok - Zakład Pogrzebowy Raszczuk - Białystok
Silver

Ulica: ks. A. Abramowicza 1

Miasto: Białystok, 15-872

Województwo: Podlaskie

Dom Pogrzebowy Białystok - Zakład Pogrzebowy Raszczuk - Białystok ks. A. Abramowicza 1, Białystok www.raszczuk-pogrzeby.pl Ocena:starstarstarstarstar 85 653 12 00   606 970 883

dom pogrzebowy białystok

 

białystok


Kompleksowe Usługi Pogrzebowe "WOJCIECH RASZCZUK" działa od 1991 roku jako firma rodzinna, która ma swoją siedzibę w Białymstoku. Ćwierć wieku doświadczenia owocuje świadczeniem usług pogrzebowych na najwyższym poziomie nie tylko dla mieszkańców Białegostoku, ale i całego województwa podlaskiego.

Pracownicy Domu Pogrzebowego "WOJCIECH RASZCZUK" charakteryzują się kompetencją, życzliwością oraz kulturą osobistą. Dzięki tym cechom gwarantują rzetelną, profesjonalną organizację oraz obsługę pogrzebu, stanowiąc dla Państwa wsparcie i pomoc w tych trudnych momentach.

Wykwalifikowany zespół pracowników naszego zakładu jest do Państwa dyspozycji całą dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Prowadzimy całodobowy dyżur telefoniczny pod numerami telefonów 85 653 12 00 oraz 606 970 883.


zakład pogrzebowy


usługi pogrzebowe


Zakład Pogrzebowy "WOJCIECH RASZCZUK" oferuje także usługę transportu osób Zmarłych na terenie kraju i zagranicy. Posiadamy specjalistyczne samochody, przeznaczone do takich celów. Są to karawany pogrzebowe, autokary 20 i 40 osobowe oraz samochody osobowe. Wszystkie one posiadają niezbędne homologacje oraz certyfikaty, wymagane w takich okolicznościach.

Organizujemy usługi pogrzebowe we wszystkich wyznaniach i obrządkach - co jest w szczególny sposób charakterystyką terenu Podlasia. Państwa potrzeby i prośby są dla nas bardzo ważne, bo dzięki nim wiemy, jak móc świadczyć Państwu najbardziej efektywną pomoc.

W tych trudnych momentach towarzyszących śmierci i pożegnaniu Osoby Zmarłej, oferujemy kredytowanie kosztów pogrzebu oraz pomagamy w uzyskaniu zasiłku w ZUS-ie i KRUS-ie w Państwa imieniu. Dzięki temu, że jesteśmy samodzielnym producentem trumien - ceny usług pogrzebowych w naszym Domu Pogrzebowym są tańsze niż w innych białostockich firmach, gdyż nie narzucamy wysokich marż handlowych na trumny.

zakład pogrzebowy w Białymstoku


Pan Wojciech Raszczuk w dniu pogrzebu oddaje do Państwa dyspozycji dwie kaplice w Białymstoku. Jedna znajduje się na terenie kościoła św. Rocha - 100 i 80 osobowa - oraz przy kościele św. Maksymiliana M. Kolbego. Dajemy również możliwość pożegnania Zmarłego w kaplicy na terenie parafii św. Antoniego w Niewodnicy (groty). Wszystkie kaplice posiadają zaplecze socjalne i samoobsługowy bufet.

Oprócz podstawowych usług pogrzebowych, w czasie uroczystości zapewniamy też środek transportu dla duchownego, rodziny, jak również troszczymy się o przewóz kwiatów.


pogrzeby w białymstoku

 

Firma Pogrzebowa "WOJCIECH RASZCZUK" w Białymstoku to także producent trumien z różnych rodzajów drzewa. Własne trumny gwarantują niższą cenę pogrzebu, gdyż oferujemy je w cenach producenta.

Oferowany przez nasz zakład pogrzebowy wybór trumien to:

- trumny tradycyjne
- trumny niewymiarowe
- trumny ekshumacyjne
- trumny kremacyjne

Istnieje możliwość zamówienia trumny w specyfikacjach podanych przez Klienta. Gwarantujemy, że zostanie ona wykonana najszybciej, jak to tylko możliwe.

 


pogrzeby białystok


Dom Pogrzebowy Białystok

Wojciech Raszczuk
(przy kościele św. Rocha)
ul. ks. A. Abramowicza 1
15-871 Białystok

tel. 85 653 12 00 i 606 970 883

oraz

Usługi Pogrzebowe Wojciech Raszczuk 
(przy kościele św. Maksymiliana M. Kolbego)
ul. M. M. Kolbego 8
15-174 Białystok

tel. 85 653 12 00 i 606 970 883

Rekomendacje

  • cudzyslow Ze względu na wzorowo przeprowadzona ceremonię pożegnania mamy dla Pana Wojtka wyrazy podziękowania i uszanowania za zaangażowanie. Nikomu nie życzę żeby musieli korzystać ale jeśli już musza to Polecam Pana Raszczuka.
    starstarstarstarstar
    Sławomir K.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Dom Pogrzebowy Białystok - Zakład Pogrzebowy Raszczuk - Białystok