Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki Białystok

Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki Białystok - Białystok
Silver

Ulica: Jana Klemensa Branickiego 17

Miasto: Białystok, 15-085

Województwo: Podlaskie

Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki Białystok - Białystok Jana Klemensa Branickiego 17, Białystok pogrzeby-wierzbicki.pl Ocena:starstarstarstarstar 85 741 57 73   502 584 892

usługi pogrzebowe białystok

 

 

Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki działa w Białymstoku od roku 1989. Od samego początku nasza firma pogrzebowa wyróżnia się dbałością oraz zaangażowaniem w świadczenie usług pogrzebowych o najwyższym standardzie. W  naszej pracy staramy się umiejętnie łączyć zarówno tradycyjne podejście do uroczystości żałobnych,  jak i nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że ceremonia nabiera niepowtarzalnego blasku. Ze wszystkich sił troszczymy się o godne pożegnanie Osób Zmarłych – tak w trakcie przygotowania, jak i przebiegu uroczystości pogrzebowych. Siedziba Zakładu Pogrzebowego Sławomir Wierzbicki znajduje się w Białymstoku przy ul. Jana Klemensa Branickiego 17.

 

dom pogrzebowy białystok

 

Organizujemy pogrzeby we wszystkich obrządkach religijnych - oraz różnych formach, także z uprzednią kremacją - dostosowując się do możliwości finansowych rodziny Zmarłego. Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki wśród swoich licznych inwestycji posiada także na terenie Białegostoku nowoczesne krematorium, które świadczy usługi spopielenia ciał Zmarłych.

 

Białystok zakłady pogrzebowe

 

zakład pogrzebowy

 

W trosce o naszych Klientów bierzemy na swoje barki wszelkie formalności urzędowe, a w razie potrzeby wykonujemy również usługi transportu krajowego i zagranicznego Osób Zmarłych. Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki dysponuje bogatą flotą samochodową: karawanami, limuzynami oraz autokarami. Dbamy kompleksowo o każdy aspekt uroczystości pogrzebowych. Jeśli Państwo sobie tego życzą - możemy także bezpłatnie zamieścić wspomnienie o Osobie Zmarłej na łamach "Gazety Wyborczej".

 

dom pogrzebowy Sławomir Wierzbicki

 

Kompetentni pracownicy Domu Pogrzebowego, czerpiąc ze swojego doświadczenia, doradzą Państwu przy wyborze wszelkich akcesoriów związanych z pogrzebem, takich jak: garderoba, tabliczki, szarfy czy wieńce.

Nasza infrastruktura funeralna obejmuje także własną chłodnię oraz kaplicę wyposażoną w klimatyzację, w której będziecie mogli Państwo w spokoju pożegnać swojego Bliskiego. Nowoczesne krematorium, założone przez Pana Sławomira Wierzbickiego, mieści się w Białymstoku przy ulicy Ciołkowskiego 163. Krematorium jest w pełni bezpieczne dla ludzi oraz środowiska. Wyposażone jest w najnowocześniejszy, sterowany komputerowo piec kremacyjny z ekologiczną instalacją odzysku ciepła. Krematorium umożliwia mieszkańcom sprawną i tanią organizacje pogrzebów urnowych.

 

krematorium białystok

 

Nowoczesne krematorium, założone przez Pana Sławomira Wierzbickiego, mieści się w Białymstoku przy ulicy Ciołkowskiego 163. Krematorium jest w pełni bezpieczne dla ludzi oraz środowiska. Wyposażone jest w najnowocześniejszy, sterowany komputerowo piec kremacyjny z ekologiczną instalacją odzysku ciepła. Krematorium umożliwia mieszkańcom Białegostoku i całego regionu kulturalną, sprawną i tanią organizacje pogrzebów urnowych.

 

 

zakład pogrzebowy

 

 

Dom Pogrzebowy i Krematorium Sławomir Wierzbicki

ul. Jana Klemensa Branickiego 17

15-085 Białystok

Telefony całodobowe:

85 741 57 73 oraz 502 584 892

 

Rekomendacje

 • cudzyslow Pełen profesjonalizm - kompleksowa pomoc i organizacja na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękuję i z całego serca polecam
  starstarstarstarstar
  Julia Kamińska
  cudzyslow Profesjonalne podejście do sprawy, polecam
  starstarstarstarstar
  Adam Kownacki
 • cudzyslow Bardzo dobra firma. Pracownicy z dużą wiedzą i doświadczeniem, ale także odpowiednim podejściem do klienta. Zdają sobie sprawę w jakich momentach człowiek do nich trafia.
  starstarstarstarstar
  Adam Komorowski
  cudzyslow Profesjonalna Firma , wysoka jakość obsługi.
  starstarstarstarstar
  Robert J.
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki Białystok - Białystok