LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

Arka Zakład Pogrzebowy

Arka Zakład Pogrzebowy - Świdnica
Silver

Ulica: Kotlarska 27

Miasto: Świdnica, 58-100

Województwo: Dolnośląskie

Arka Zakład Pogrzebowy - Świdnica Kotlarska 27, Świdnica adarka.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:brak 74 851 37 36  607 865 944

zakład pogrzebowy świdnica

zakład pogrzebowy świdnica

Zakład Pogrzebowy ARKA to firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe w Świdnicy i okolicach od 1991 roku. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować w profesjonalny sposób pochówek osób Państwu najbliższych. Przez prawie 30 lat naszej działalności zaufało nam już wielu Klientów. Także dzięki ich zaufaniu oraz rekomendacjom  mamy wciąż motywację do ciągłego rozwoju firmy i zwiększania naszej oferty usług pogrzebowych.

Pragniemy być jak najbardziej dostępni dla naszych Klientów. Główna siedziba firmy znajduje się w mieście Świdnica przy ul. Kotlarskiej 27. Zakład Pogrzebowy ARKA przygotowuje ceremonię żałobne głównie na terenie województwa dolnośląskiego, ale jeśli Klient sobie tego życzy, możemy również dotrzeć do każdego zakątka Polski. Mamy doświadczenie w organizowaniu pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, jak również ceremonii świeckich. W tym przypadku troszczymy się o obecność profesjonalnego Mistrza Ceremonii, który dba o to, aby przebieg uroczystości był godny i piękny.

Wizerunek Zakładu Pogrzebowego ARKA Świdnica opiera się na rzetelności i solidności kadry naszych oddanych pracowników, których cechuje wiedza i doświadczenie. Odznaczają się też oni empatią oraz ogromnym taktem. Staramy się, aby Rodziny, które znalazły się w bolesnej sytuacji po stracie Bliskiej Osoby, mogły realnie odczuć naszą pomoc. Nie tylko towarzyszymy przez rozmowę, starając się rozeznać bieżące pragnienia, ale także staramy się dopasować do nich naszą ofertę. Bierzemy na siebie dopełnienie wszelkich formalności urzędowych, zaś w celu zmniejszenia ilości tychże formalności dajemy Państwu możliwość skorzystania z usługi kredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS i KRUS oraz rozliczenia bezgotówkowego.

Dbamy o to, by zawsze mogli Państwo nam ufać. Jesteśmy wdzięczni, że Państwo doceniają nasze starania. Potwierdza to fakt, że Zakład Pogrzebowy jest chętnie wybierany przez coraz szersze rzesze Klientów. Jako jedną z cech profesjonalizmu uważamy transparentość. Informację o zakresie usług pogrzebowych oraz całkowitym koszcie pogrzebu podajemy Państwu możliwie już w trakcie pierwszego spotkania w jednym z naszych biur, a już na pewno zawsze przed pogrzebem.

Nasz Zakład Pogrzebowy ARKA dysponuje na terenie miasta Świdnica własną chłodnią z profesjonalnym zapleczem (prosektorium). Gwarantujemy, że ciało Osoby Zmarłej będzie w każdym przypadku bezpiecznie i godnie przechowywane z szacunkiem do dnia, kiedy to zatroszczymy się, by także uroczystość żałobna podkreśliła powagę i ważność chwili ostatniego pożegnania.

Czynimy wszystko, by mogli Państwo odczuwać naszą pomoc w różnych wymiarach. Wszyscy tworzący Zakład Pogrzebowy ARKA Świdnica zdają sobie sprawę, że w chwilach po śmierci Najbliższej Osoby trudno jest troszczyć się o szczegóły. Wiemy jednak z doświadczenia, że to właśnie one nadają indywidualny rys ceremoniom pogrzebowym. Profesjonalni pracownicy Zakładu Pogrzebowego ARKA Świdnica doradzą w doborze wszelkich akcesoriów pogrzebowych. Dysponujemy szerokim wyborem trumien, urn, relikwiarzy, kwiatów; pomagamy także przygotować klepsydry oraz nekrologi. Służymy naszym doświadczeniem w każdej sytuacji.

Nasza firma posiada także eleganckie samochody ze wszystkimi certyfikatami wymaganymi w branży pogrzebowej - czyli karawany. Uczestniczą one w uroczystościach pogrzebowych w Świdnicy, a także służą nam one do świadczenia usługi krajowego i międzynarodowego transportu Zmarłych.

zakład pogrzebowy świdnica

usługi pogrzebowe świdnica

Zakład Pogrzebowy ARKA Świdnica świadczy następujące usługi pogrzebowe:

:: organizacja pochówków
:: dyżur całodobowy - w tym eksportacje z domów, szpitali, hospicjów
:: sprzedaż trumien, urn i relikwiarzy
:: przewóz Zmarłych na terenie kraju
:: przewóz Zmarłych na terenie Europy oraz świata
:: kremacja (spopielanie)
:: chłodnia
:: prosektorium
:: ekshumacja
:: wyrabianie aktów zgonu
:: odbiór zasiłku pogrzebowego (ZUS)
:: formalności urzędowe
:: nekrologi i klepsydry

Ponadto zapewniamy:

:: oprawa muzyczna
:: fotografowanie ceremonii pogrzebowej
:: filmowanie ceremonii pogrzebowej
:: odzież żałobna
:: wiązanki/wieńce
:: autokary/mikrobusy
:: pomoc w organizacji styp
:: balsamacja

usługi pogrzebowe świdnica

zakład pogrzebowy świdnica

Zakład Pogrzebowy
Arka Świdnica
ul.Kotlarska 27
tel.74 851 37 36

 

Zakład Pogrzebowy
Arka Ścinawa
ul. Lubińska 9
tel. 76 84 37 666

 

Zakład Pogrzebowy
Arka Kąty Wrocławskie
ul. Mireckiego 24b
tel. 71 316 73 87

 

Zakład Pogrzebowy
Arka Brzeg Dolny
ul. Kochanowskiego 6
tel. 71 319 58 71

 

zakład pogrzebowy świdnica

Zakład Pogrzebowy
Żarów
ul. Armi Krajowej 36
tel. 74 85 80 033

 

Zakład Pogrzebowy
Świebodzice
ul. Kopernika 7
tel. 74 854 6464
Zakład Pogrzebowy
Arka Strzegom
ul. Kościelna 14
tel.74 855 58 58
Zakład Pogrzebowy
Jaworzyna Śląska
ul. Mickiewicza 2
tel. 74 8587 139

 

Zakład Pogrzebowy Arka - Świdnica jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej

 

zakład pogrzebowy świdnica

Rekomendacje

dodaj Twoją opinię

Ocena:

brak

Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
Arka Zakład Pogrzebowy - Świdnica