Sławomir Sadowski
58 lat
data urodzin: | 12-06-1957 |
data śmierci: | 28-09-2015 |
krótki URL: |

Anonimowy
5 lat temu
Urodzinowe

córka
6 lat temu
Chociaż dzisiaj nie mogę
przytulić się do Ciebie
wiem że mnie słyszysz
przebywając w niebie.
Chciałabym podziękować
takim małym gestem
za życie i wychowanie
za to kim jestem.
Za moje dzieciństwo
jakie mi stworzyłeś
za miłość jaką dałeś
za to że byłeś.
Dzisiaj zamiast kwiatka
z modlitwą przychodzę
prosząc Pana o spokój
na Twej rajskiej drodze.

ewa
6 lat temu
(*)(*)(*)

córka
6 lat temu
wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Anonimowy
7 lat temu
Wieczny odpoczynek....(*)(*)(*)

Córcia
7 lat temu
Cześć Tatusiu tak bardzo mi ciebie brakuje. Wiem, że czuwasz nad nami z góry. Zostaniesz dziadkiem twój wnuk bedzie miał na imię Szymon Sławomir. Kocham Ciebie tatusiu. Czuwaj nad nami żeby wszystko było dobrze. I czuwaj nad babcią żeby szybko do nas wróciła

córcia
7 lat temu
cześć kochany mój dzisiaj wielkie święto boże jaka jestem szczęśliwa. Czuwaj nad nami kochany mój. Kocham Ciebie bardzo

Córcia
7 lat temu
Kocham Ciebie Tatusiu bardzo tęsknię za Tobą.

Córcia
7 lat temu
Boże Wszechmogący, do Ciebie z nadzieją zupełną w miłosierdzie Twoje, pokorną modlitwę zanoszę, prosząc Cię za duszę sługi Sławka, aby od wszelkich swych nieprawości i wszelkiej za nie kary była za łaską Twoją wyzwolona. Niechaj jej nie trwożą duchy piekielne, a Aniołowie święci do światła wiekuistego, z pracy do odpoczynku, z karania na wieczne radości niech ją zaprowadzą, przez Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen.

córcia
7 lat temu
Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju.
Amen.
e-Pamiątka

Sławomir Sadowski - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 8
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 209
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
10 964 041