PATRYK JANICKI
14 lat
| data urodzin: | 02-03-1994 |
| data śmierci: | 15-10-2008 |
| krótki URL: |
ciocia Monika
10 lat temu
Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Najdrogocenniejszą Krew Boskiego Syna Twego Pana naszego, Jezusa Chrystusa w połączeniu ze wszystkimi Mszami Świętymi na całym świecie dzisiaj odprawianymi, za mojego bratanka Św. P. Patryka Janickiego, za dusze w czyśćcu cierpiące, za umierających, za grzeszników na świecie, w kościele Powszechnym, za grzeszników w mojej rodzinie a także w moim domu. Amen.
ciocia Monika
10 lat temu
Patryk, byłam w Licheniu i ofiarowałam Ciebie Niepokalanemu Serca Maryi. Cały rok jest Msza, codziennie o 12.00 i nie tylko. Nie ma dnia bym za Ciebie się nie modliła. Nie ma miesiąca, w którym nie było by za Ciebie Mszy Świętej błagalnej. To co przeżyliśmy stało się świadectwem istnienia Pana Boga,Pana Jezusa, Ducha Świętego, Matki Bożej i św. Michała, Rafała i Gabriela Archanioła i wszystkich świętych Nieba a w tym specjalna opiekę Ojca Świętego Jana Pawła II, Ojca Pio, św.Faustyny Kowalskiej... Odnowa w Duchu Świętym prosiła mnie o spotkanie. Bardzo Cię kocham i dziękuję za wszystko. Za całe Twoje wstawiennictwo i pomoc. Jedyne czego żałuję to tego, że nie mogę wszystkiego opowiedzieć Twojej najbliższej i najważniejszej kobiecie w Twoim życiu. A.
ciocia Monika
10 lat temu
Dziękuję za wszystko Patryk.
ciocia Daniela M...
10 lat temu
Czas nigdy nie uleczy bólu...
Czas uczy nas z tym żyć...
ciocia Monika
10 lat temu
kocham Cię *:
rodzice Michała Ruta
10 lat temu
Światełko rocznicowe ((*))
Mama Ewelinki Idec
10 lat temu
Światełko pamięci(*)(*)(*)(*)
mama Laury Socha Obrebskiej
10 lat temu
\\\"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy.
Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
św. Franciszek Salezy
Pamiętam w tym szczególnym dniu Dziecka Utraconego 15.X.2015
mama Anioła Kasi L.
10 lat temu
Światełko pamięci, Patryczku.....(((*)))
ciocia Monika
10 lat temu
Kocham Cię i dziękuję *:
e-Pamiątka

PATRYK JANICKI - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 36
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 239
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
11 091 182



