wróć

Zlot Karawanów PILATO na NECROEXPO - po raz pierwszy w Europie

Zlot Karawanów PILATO na NECROEXPO - po raz pierwszy w Europie

Pilato - to jedne z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych karawanów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dnia 15 czerwca w Kielcach - w czasie Targów NECROEXPO 2019 - odbędzie się ich pierwszy w Europie Zlot.

Wydarzenie to doskonale wpisuje się w bogaty program ósmej edycji kieleckich targów funeralnych. Swój udział zapowiedziało w nich już około 100 wystawców. Będą oni prezentować swoją ofertę na powierzchni 2500 m2.

Każdej edycji targów NECROEXPO towarzyszy wiele innych wydarzeń. Tak będzie i w tym roku. Na odwiedzających czeka interesująca oferta konferencyjno-warsztatowa, pokazy mody pogrzebowej, a także konkurs na hasło promujące targi i giełda używanych karawanów.

Miłośnicy czterech pogrzebowych kółek spod znaku PILATO będą mieli jednak w tym roku jeszcze jeden powód, aby pojawić się w Kielcach, gdyż po raz pierwszy - nie tylko w historii NECROEXPO, ale i w Europie - odbędzie się Zlot Karawanów Pogrzebowych tej włoskiej marki.

Pomysłodawcą tego wydarzenia jest Zbigniew Baran - wiceprezes Stowarzyszenia Polska Izba Pogrzebowa - którego drugą pasją jest właśnie motoryzacja i udział w rajdach: - Pomyślałem, że tak liczące się i tłumnie odwiedzane przez branżę targi to doskonała okazja, by można było przy kawie, obok hali targowej, zaprezentować swoje pojazdy, porozmawiać na temat użytkowanych aut, wymienić się doświadczeniami, a nawet zainspirować producentów, których przedstawiciele będą przecież na wyciągnięcie ręki - tłumaczy.

Użytkownicy aut pogrzebowych marki PILATO zaproszeni są więc do udziału w tym zlocie. To doskonała okazja, aby poznać swoje pokrewne motoryzacyjne dusze.

Wszyscy zaś - niezależnie, jakimi samochodami się poruszają - niech czują się zaproszeni, aby odwiedzić stoisko E-94, gdzie będzie na nich czekać ekipa Funer.com.pl !

targi necroexpo w kielcach

Partnerzy

Archiwum aktualności