wróć

Zakład pogrzebowy Cerber Raszyn - Kampania Społeczna

Zakład pogrzebowy Cerber Raszyn - Kampania Społeczna

Na profilu społecznościowym Zakładu pogrzebowego Cerber ukazała się fotorelacja z wydarzenia zorganizowanego 30 czerwca dla mieszkańców Raszyna i okolic. Nosiła ona tytuł "PRZEŻYJ! NIE PIJ ALKOHOLU PRZED WEJŚCIEM DO WODY ". Akcja związana jest ze smutnym faktem dużej - według szacunków organizatorów liczącej ponad 100 osób - liczby zatonięć w samym tylko czerwcu. Głównym organizatorem akcji było Stowarzyszenie Warszawska Grupa Luka & Maro.

Kampania społeczna o nazwie "PRZEŻYJ! NIE PIJ ALKOHOLU PRZED WEJŚCIEM DO WODY",  w której udział wzięła m.in OSP z Raszyna i Zakład pogrzebowy Cerber z Raszyna miała na celu uchronić nas przed niebezpieczną kąpielą. Sama realizacja zdjęć przyciągnęła sporą ilość okolicznych mieszkańców zainteresowanych wydarzeniem. Publikacja materiałów w mediach społecznościowych zdobyła w dość krótkim czasie wiele opinii i komentarzy. Posiadamy dowód na fakt, jak bardzo potrzebne jest zgłębianie tematyki bezpiecznego wypoczynku i powiązane z tym zagadnieniem lokalne inicjatywy. Cieszymy się, że w tych niewątpliwie pozytywnych działaniach coraz częściej biorą udział zakłady pogrzebowe.


kampania społeczna nie pij przed wejściem do wody


To właśnie alkohol i związana z nim brawura są główną przyczyną utonięć. Edukacja i powtarzanie w kołko zasad związanych z bezpiecznym przebywaniem nad wodą w okresie letnim jest bardzo istotne. Nawet gdyby działania te miały zapobiec tylko jednej interwencji ratowników to są to działanie uzasadnione. Cieszymy się, że obecny na łamach prowadzonego przez nas serwisu i niewątpliwie wyróżniający się zakład pogrzebowy z Raszyna uczestniczył w tej kampanii społecznej. Więcej informacji na temat zakładu pogrzebowego Cerber odnajdą Państwo na ich oficjalnej stronie CERBER Raszyn. Zdjęcia z wydarzenia znajdują się również mediach społecznościowych na profilu firmy CERBER.


Zakład pogrzebowy Raszyn

 

usługi pogrzebowe Raszyn

 

Redakcja serwisu Funer.com.pl życzy wszystkim użytkownikom i przyjaciołom portalu spokojnego i bezpiecznego wypoczynku na wakacjach.

Partnerzy

Archiwum aktualności