wróć

Już za pół roku targi MEMENTO POZNAŃ!

Już za pół roku targi MEMENTO POZNAŃ!

Oczekiwanie na pierwszą "poznańską" edycję targów MEMENTO, wspólnie organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie jest bardzo duże.

Targi odbędą się w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2012. Co będzie można zobaczyć? Znamy już coraz więcej szczegółów?

Targi to przede wszystkim wystawcy i oferowane przez nich produkty. A tu zainteresowanie jest bardzo duże. Do końca czerwca organizatorzy przygotowali specjalną ofertę uczestnictwa "first minute", dającą gwarancję 15% rabatu oraz możliwość wyboru najlepszego miejsca w pawilonie.

Chcemy, aby wystawcy zatroszczyli się o swój udział w targach jak najszybciej, a potem spokojnie korzystali z tak wyczekiwanego okresu urlopowego - tłumaczy taką nietypową formę promocji dyrektor projektu Marcin Gruszczyński. Targom daje to z kolei możliwość wcześniejszej promocji naszych wystawców i prezentowanych przez nich nowości, a to tych informacji najbardziej spragnieni są zwiedzający - dodaje.

Już teraz bardzo ciekawie zapowiada się program towarzyszący targom MEMENTO POZNAŃ. Zobaczyć będziemy mogli pokazy kosmetyki pośmiertnej, gdzie każdy zainteresowany sam będzie mógł spróbować się w tej trudnej sztuce. Wiedzę poszerzymy podczas planowanego przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe szkolenia, a wizualną część targów uprzyjemnią na pewno niezwykle efektowne pokazy florystyki funeralnej.

Nowością na targach będzie "Dzień marketingu w branży pogrzebowej". W jego ramach odbędzie się cykl wykładów kierowanych głównie do przedsiębiorców pogrzebowych, w czasie których będą mogli dowiedzieć się, jak zwiększyć swoje przychody poprzez marketing:. od skutecznego wykorzystania narzędzi marketingowych w promocji firmy, poprzez poszerzenie wachlarza usług, na sposobie zarządzania firmą kończąc.

Partnerzy

Archiwum aktualności