wróć

TARGI KIELCE NECROEXPO 2017 - nagrody i wyróżnienia

TARGI KIELCE NECROEXPO 2017 - nagrody i wyróżnienia

VII Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO 2017 cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

W tegorocznej edycji targów w Kielcach odnotowano obecność 111 wystawców związanych z branżą funeralną, pochodzących z 10 krajów świata - takich, jak Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Rosja, Holandia, Węgry, Rumunia czy Pakistan.

NECROEXPO 2017 gościły firmy, które prezentowały karawany, wyroby kamieniarskie, produkty związane z kremacją; trumny, urny i znicze; różnorodne akcesoria pogrzebowe - w tym znicze i świece; galanterię i poligrafię pogrzebową oraz wiele innych.


Te trwające 3 dni Targi stały się też okazją do nagrodzenia niektórych wystawców medalami oraz wyróżnieniami. Medale TARGÓW KIELCE zostały przyznane firmie MATEX Marek Tereszczak za wieczny wkład do zniczy, jak również firmie MKN - Funeral za Urnę Crystal z wizerunkiem osoby zmarłej. Wyróżnienia zaś TARGI KIELCE przyznały producentom urn: Bea Stone Beata Chlewicka za Urnę "Kubik" oraz R. Sadowski za Urnę UK130.

Przewidziano także nagrody za oryginalność w dziedzinie prezentacji oferty targowej. W tej kategorii MEDALE targów NECROEXPO 2017 za nowoczesność prezentacji i styl wystąpienia podczas targów otrzymały firmy: IFZW Industrieofen- und Feuerfestbau oraz, powtórnie, firma Rafał SADOWSKI. Zaś wyróżnienia za ciekawe rozwiązania przestrzenne stoiska otrzymały firmy: Bongo Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe, MOTIS Tadeusz Moczarski oraz MITKO

Warto wspomnieć też, że firma R.Sadowski otrzymała również nagrodę za najciekawsze stoisko na NECROEXPO 2017. Uhonorowano także przedsiębiorców, świętujących długoletnią obecność na rynku funeralnym. Nagrody za 25 lat działalności otrzymali: MELEX oraz WITABRI, zaś nagroda za 20 lat działalności trafiła do firmy EGRAMI oraz HYGECO.

Dla wszystkich wystawców, nie tylko wyróżnionych i nagrodzonych, obecność na targach NECROEXPO w Kielcach była doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami w branży, a także do przeprowadzenia owocnych rozmów i podjęcia ważnych decyzji.

Partnerzy

Archiwum aktualności