wróć

Rekordowa liczba wystawców na targach MEMENTO Poznań 2016

Rekordowa liczba wystawców na targach MEMENTO Poznań 2016

Organizatorzy Targów Funeralnych MEMENTO Poznań 2016 odnotowują w tym roku bardzo duże zainteresowanie ze strony wystawców. Wiadomo, że weźmie w nich udział średnio 25 proc. więcej firm niż w roku 2014.

Na targach zostaną zaprezentowane - w swojej ogromnej różnorodności - produkty niezbędne do funkcjonowania zakładu pogrzebowego. Będzie można zobaczyć ekskluzywne karawany, trumny, nowoczesne urny, kamienne nagrobki czy odzież żałobną, a także kosmetyki i różnego rodzaju akcesoria żałobne.

Organizatorzy przewidują, że podczas listopadowych targów ponad 80 wystawców z Polski i świata zaprezentuje najnowsze trendy i rozwiązania dla zakładów pogrzebowych. Ich właściciele i pracownicy, a także personel krematoriów, kwiaciarni oraz zarządców cmentarzy będzie miał dzięki temu niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nowościami rynkowymi i do udziału w wielu szkoleniach i warsztatach.

Swój udział w Targach MEMENTO 2016 zapowiedziały m.in. takie firmy, jak: AD MEDIA, ARPER, AUTI IDEA, AUTOMAT, ACHILLES, BAUTEX, BELLA, BONGO, CARMEN, CIEFOL, CREMERING, CROXX LINC, FUNERAL FINANCE, FUNER.COM.PL, INDUS AUTO, JERA, LITEX PROMO, MELEX, MORPHEUS, MOTIS, PLASTMET, POLIMARK, PRIMA TECH, REZON, ROTA, TOP METAL, TRUMAX, TUSOFT czy VOTUM. Równolegle z MEMENTO w sąsiednich pawilonach będą odbywać się Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA oraz Targi Branży Kamieniarskiej STONE.


Warto podkreślić, że MEMENTO Poznań to targi branży pogrzebowej o najdłuższej tradycji, a jednocześnie największe wydarzenie targowe o tematyce funeralnej w Europie Środkowo-Wschodniej.

MEMENTO to wydarzenie o ściśle biznesowym charakterze, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Skierowane są one wyłącznie do osób związanych z branżą pogrzebową. Jako jedyne w kraju cieszą się rekomendacją Światowej Organizacji Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA.

Partnerzy

Archiwum aktualności