wróć

Targi Funeralne NECROEXPO 2019 w Kielcach - zapowiedź

Targi Funeralne NECROEXPO 2019 w Kielcach - zapowiedź

Od 14 do 16 czerwca 2019 roku w Kielcach odbędą się Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Będzie to już ich ósma edycja.

NECROEXPO uważane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń branży funeralnej nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środowo-Wschodniej. Zainteresowanie, jakie budzą te targi w kraju oraz poza jego granicami, dają gwarancję na spotkanie w Kielcach wystawców z różnych stron świata.

Oprócz najliczniej reprezentowanych firm polskich na NECROEXPO przedstawiają swoją ofertę firmy z takich krajów, jak USA, Austria, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Rumunia, Węgry, Holandia, Rosja czy Pakistan. Podczas VII edycji targów, która odbyła się w roku 2017, obecnych było 111 firm z 12 krajów, a ich stoiska odwiedziło niemal 2000 przedstawicieli branży pogrzebowej. To pozwala sądzić, że podobnie będzie w tym roku, w dniach 14-16 czerwca 2019.

Tegoroczne kieleckie targi NECROEXPO zapowiadają się więc równie ciekawe i atrakcyjnie dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób czują się związani z branżą funeralną.

Targi NECROEXPO w Kielcach to jednak nie tylko okazja, by zaprezentować swoją ofertę, ale także sposobność do odwiedzin licznych wystaw czy do uczestnictwa w interesujących szkoleniach. Nie sposób też nie wspomnieć o unikalnej, największej w Polsce, Giełdzie Używanych Karawanów i Melexów, która przyciąga zawsze rzeszę zainteresowanych przedstawicieli zakładów pogrzebowych.

Ci, którzy chcą zapoznać się z nowościami w branży pogrzebowej, mogą już wpisać w swój kalendarz te trzy czerwcowe dni 2019 roku.

Portal Funer.com.pl objął po raz kolejny patronat medialny nad tym wydarzeniem. Dzięki targom mamy niepowtarzalną okazję spotkać się ze swoimi często wieloletnimi klientami i porozmawiać w miłej atmosferze. Nasze relacje i wspólna droga w funeralnym biznesie mają olbrzymie znaczenie.

necroexpo kielce 2019

Partnerzy

Archiwum aktualności