wróć

Srebrny jubileusz firmy PLASTMET

Srebrny jubileusz firmy PLASTMET

NECROEXPO to wydarzenie wyjątkowe - również dlatego, że gromadzi wyjątkowych wystawców. W czasie trwania kieleckich targów swoje 25-lecie działalności obchodzić będzie Plastmet, który jest producentem akcesoriów funeralnych.

Jubileusz 25 lat istnienia firmy Plastmet to okazja nie tylko do refleksji o przeszłości, ale przede wszystkim wykorzystywanie obecnych możliwości i spojrzenie z nadzieją w przyszłość. Nadzieja ta jest jak najbardziej uzasadniona, podobnie jak i duma, bo Plastmet należy do bardzo nowoczesnych firm z ofertą akcesoriów pogrzebowych, skierowaną nie tylko do szeroko pojętego kręgu firm branży pogrzebowej  w Polsce i Europie.

Od sierpnia 1994 roku aż po dzień dzisiejszy Plastmet codziennie stawia na profesjonalizację i rozwój. Dlatego w firmie pracują jedynie najlepsi - doświadczeni i wykwalifikowani - pracownicy, którzy mają do dyspozycji nowoczesną infrastrukturę techniczną i bogaty park maszynowy. Oferta Plastmetu stale ulega rozszerzeniu, będąc odpowiedzią na zapotrzebowanie coraz liczniejszych Klientów.

akcesoria pogrzebowe

Z okazji 25 rocznicy istnienia Plastmet zaprasza do świętowania także gości NECROEXPO 2019. Zakłady pogrzebowe będą mogły wziąć udział w loterii, w której główną nagrodą jest kapliczka MINI chrom, a nagrodami za 2. i 3. miejsce - torba do urny oraz nosidło do urny małe. Wszyscy zaś odwiedzający kieleckie targi będą mieli okazję w sobotę 15 czerwca od godziny 11:30, aby skosztować jubileuszowy tort.

Kto zaś będzie chciał osobiście złożyć życzenia z okazji jubileuszu będzie mógł to uczynić w hali na stoisku E-33 Targów Kielce. Tam też, na stoisku E-94, będzie można spotkać przedstawicieli Funer.com.pl !

producent akcesoriów pogrzebowych

Partnerzy

Archiwum aktualności