wróć

Ponad 10 milionów wirtualnych świeczek na Funer.com.pl!

Ponad 10 milionów wirtualnych świeczek na Funer.com.pl!

Możliwość zapalenia wirtualnej świeczki jest szczególnym wyrazem pamięci o Zmarłym, ważnej zwłaszcza dla osób, które nie mogą dotrzeć na cmentarz.

Portal Funer.com.pl służy już od 16 lat wszystkim rodzinom w żałobie. Stale rozwijamy naszą ofertę, dodajemy nowe funkcjonalności, a także aktualizujemy wizytówki firm pogrzebowych w Polsce.

To jednak nie wszystko, co robimy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób, które szukają sposobu na upamiętnienie Bliskiego, oferujemy na portalu Funer.com.pl możliwość stworzenia darmowych epitafiów. Pod takim wirtualnym epitafium rodzina, przyjaciele, znajomi oraz wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość pozostawienia kondolencji, a także zapalenia symbolicznej wirtualnej świeczki.

Z tym większą dumą zauważamy i podkreślamy, że na początku roku 2022 na portalu Funer.com.pl jest obecnie zapalonych już ponad 10 milionów takich świeczek. Jest to nie tylko wyraz pamięci użytkowników portalu o swoich Bliskich, ale i potwierdzenie, że takie miejsca, jak wirtualne epitafia są potrzebne.

 

wirtualne świeczki

Partnerzy

Archiwum aktualności