wróć

NECROEXPO 2019 coraz bliżej

NECROEXPO 2019 coraz bliżej

Ósma edycja Targów NECROEXPO w Kielcach, która odbędzie się w dniach od 14 do 16 czerwca 2019 roku to wydarzenie bardzo oczekiwane przez osoby związane z branżą pogrzebową i cmentarną.

Od samego początku - czyli od 2005 roku - misją kieleckich targów funeralnych jest szeroko rozumiana promocja oraz wsparcie polskich firm w kontaktach biznesowych z innymi krajowymi oraz zagranicznymi rynkami i producentami. Misję tę udaje się z powodzeniem realizować, co potwierdza choćby fakt obecności na siódmej edycji NECROEXPO wystawców spoza Polski - a konkretnie z takich krajów, jak m.in. USA, Niemcy, Austria, Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Rosja, Holandia, Pakistan, Węgry czy Rumunia. Łącznie targi w 2017 roku w nowoczesnej hali wystawienniczej o powierzchni 2700 metrów zgromadziły 120 firm reprezentujących 12 krajów świata oraz blisko 2000 zwiedzających. Mogli oni nie tylko zapoznać się z nowościami branży pogrzebowej, ale także uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach towarzyszących - jak Salon Świec i Zniczy czy Giełda Używanych Karawanów i Melexów.

Targi NECROEXPO w Kielcach zawsze wpisują się w trendy prezentowane na najważniejszych światowych targach funeralnych - jak m.in. targi w Paryżu, w Bolonii czy Dusseldorfie - uwzględniając jednak specyfikę i potrzeby polskiego rynku oraz odbiorców. To wszystko sprawiło, że kielecka impreza branżowa została przyjęta przez Światową Organizację Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA, co w sposób znaczący potwierdza jej renomę.

targi necroexpo kielce

Renomę tę potwierdza także fakt, że na ponad pół roku przed rozpoczęciem NECROEXPO zarezerwowane zostało już ponad 60 procent targowej powierzchni wystawienniczej z roku 2017, a do listy wystawców wciąż dopisują się kolejne firmy - zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Te więc firmy, które myślą o zaprezentowaniu swojej oferty na kieleckich targach, a jeszcze nie zarezerwowały miejsca na swoje stoisko, powinny się pospieszyć, gdyż z dnia na dzień miejsc jest coraz mniej. Dzięki temu jednak można sądzić, że nie tylko po raz kolejny targi w Kielcach staną się okazją do spotkania liderów w branży pogrzebowej, ale że zostanie pobity kolejny rekord zarówno pod względem liczby wystawców, jak i odwiedzających. Dla ułatwienia zamieszczamy link dla wystawców - tutaj.

Na stronie necroexpo.pl ruszyła też już rejestracja zwiedzających. Warto skorzystać z formularza, dostępnego tutaj.

Wcześniejsza rejestracja pozwala na spokojne dopełnienie procedur natury logistycznej i porządkowej, aby między 14 a 16 czerwca 2019 roku cieszyć się pewnością bezproblemowego wstępu na teren Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do rejestracji!

targi funeralne kielce

(fot. z materiałów organizatora)

Partnerzy

Archiwum aktualności