wróć

Namioty Pogrzebowe MITKO - promocja dla zakładów pogrzebowych

Namioty Pogrzebowe MITKO - promocja dla zakładów pogrzebowych

Namiot pogrzebowy podnosi estetykę uroczystości pogrzebowej, czyniąc ją bardziej elegancką. Dzięki nim, pożegnanie staje się ceremonią wyjątkową, podkreślającą jak ważna była Osoba Zmarła dla tych, którzy ją żegnają.

Namiot pogrzebowy daje także możliwość promocji zakładu pogrzebowego, który go stosuje, głównie dzięki nadrukom zawierającym przede wszystkim nazwę zakładu oraz jego logo. To zaś nie tylko stanowi reklamę, ale także znacznie podnosi wiarygodność takiej firmy pogrzebowej w oczach ludzi. Innymi cechami, które sprawiają, że namioty pogrzebowe są chętnie wykorzystywane jest prostota ich montażu i demontażu, a także lekkość, kompaktowe rozmiary po złożeniu oraz łatwość transportu.

Firma MITKO z Wodzisławia Śląskiego, z którą redakcja serwisu Funer.com.pl utrzymuje wieloletnią znajomość i współpracę, to znany i bardzo ceniony w Polsce i na świecie producent namiotów reklamowych, w tym namiotów pogrzebowych. Przez trzy dziesięciolecia firma MITKO stała się w branży pogrzebowej synonimem produktów najwyższej jakości. Namioty MITKO produkowane są zgodne z wymogami europejskiej normy EN-PN 13782:2005 regulującej bezpieczeństwo zadaszeń tymczasowych. Autonomiczna linia produkcyjna - obejmująca ślusarnię, szwalnię, drukarnię cyfrową oraz pracownię sitodruku -  pozwala na stworzenie w krótkim terminie, na indywidualne zamówienie namiotów, które nie tylko odpowiadają zapotrzebowaniu firm pogrzebowych, ale także niejako wyprzedzają ich oczekiwania. Przykładem są namioty nad trumnę czy nad urnę, z ekskluzywnymi nadrukami złotymi i srebrnymi, ale także unikalna oferta namiotów Octa Pro ze zintegrowanym oświetleniem LED.

Namioty pogrzebowe MITKO to doskonałe produkty, które zostały stworzone w celu podniesienia jakości usług pogrzebowych. O jakości MITKO może zaświadczyć już ponad 1000 zakładów pogrzebowych i innych instytucji związanych z branżą funeralną. Można się było też o tym przekonać przy okazji wielu targów branżowych na których były one prezentowane.

Kolejne firmy będą niebawem mieć możliwość przekonania się o zaletach namiotów pogrzebowych MITKO osobiście i to w niezwykle korzystnej cenie.

Okazją ku temu jest... PROMOCJA NA NAMIOTY POGRZEBOWE NA JESIEŃ !

Firma MITKO oferuje 10% rabat od cen detalicznych na namioty nad urnę Mitkotent Classic 1,5x1,5 m, a także na namioty pogrzebowe Mitkotent Premium, Octa Pro i Octa Pro LED oraz obciążniki piaskowe, obciążniki żeliwne, torby transportowe Comfort i świetlówki LED zamówione z namiotami.

Aby skorzystać z promocji, należy złożyć zamówienie na wybrany produkt w terminie od 4.11.2019 r. do 29.11.2019 r.

Więcej informacji można uzyskać na Funer.com.pl oraz na stronie internetowej firmy.

 

namioty pogrzebowe

Artykuł sponsorowany

Partnerzy

Archiwum aktualności