wróć

Funeral Forum 2019 - zapowiedź

Funeral Forum 2019 - zapowiedź

Wykłady, warsztaty, wymiana inspiracji i dużo pozytywnej energii - tak zapowiada się tegoroczna - trzecia już - edycja Funeral Forum w Poznaniu.

Czym dla samorządowców, przedstawicieli biznesu i nauki jest Europejskie Forum Gospodarcze - tym dla przedstawicieli branży funeralnej staje się Funeral Forum. To spotkanie liderów branży pogrzebowej, które będzie miało miejsce w 2019 roku już po raz trzeci to świetna okazja, aby zaczerpnąć konkretną wiedzę i zyskać moc nowych inspiracji.

Funeral Forum odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2019 roku w Poznaniu i będzie koncentrować się na różnorodnych zagadnieniach związanych z szeroko rozumianą komunikacją. Uczestnicy będą zastanawiać się, co ma wpływ na skuteczną sprzedaż oraz jak budować relacje i wizerunek firmy w branży pogrzebowej.

funeral forum

Merytoryczną wiedzę na najwyższym poziomie zapewnią wykładowcy. Wśród nich są trenerzy i szkoleniowcy - jednym słowem: praktycy mający pełne zrozumienie dla specyfiki branży funeralnej. Zaproszeni zostali: Marta Cała-Sturzbecher oraz Gabriela Cerowska (Agencja Marketingowa MOMA), Rafał Błachowski z "Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego", który jest specjalistą od komunikacji i sprzedaży; projektantka i wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie Jo Jurga, specjalizująca się w designie funeralnym, jak również Ziemowit Sosiński z Actam Communications, który jest trenerem biznesu.

Zajęcia prowadzone będą metodą wykładowo-warsztatową. Więcej informacji można uzyskać na stronach: Targów Funeralnych w Poznaniu oraz Funeral Forum , gdzie też można kupić bilet w bardzo atrakcyjnej - promocyjnej - cenie i tym samym zapewnić sobie udział w tym wydarzeniu.

szkolenie dla branży funeralnej

Partnerzy

Archiwum aktualności