wróć

Namioty pogrzebowe MITKO na jesień - listopadowa promocja!

Namioty pogrzebowe MITKO na jesień - listopadowa promocja!

Namiot pogrzebowy stał się stałym, wręcz nieodzownym, elementem uroczystości pogrzebowych. Jest nie tylko funkcjonalny, pełniąc funkcję ochronną przed warunkami atmosferycznymi, ale także nadaje splendor całej ceremonii żałobnej.

Namioty pogrzebowe to produkty, których zadaniem jest nie tylko ochrona miejsca pochówku oraz osób. Jest to zadanie podstawowe i najbardziej oczywiste. Jednak równie ważne jest, że obecnie namiot pogrzebowy to jeden z najbardziej widocznych, a jednocześnie dyskretnych, sposobów na promocję danego zakładu pogrzebowego.

Firmy z branży funeralnej doceniają nie tylko elegancję namiotów pogrzebowych, ale również inne cechy, takie jak kompaktowość, niewielka waga, łatwość montażu oraz bezproblemowy transport. Producenci namiotów jednak wychodzą naprzeciw także innym potrzebom Klientów, produkując namioty z autonomicznym oświetleniem czy dodatkowym wzmocnieniem całej konstrukcji.

Firma MITKO z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, ze względu na produkcję wysokiej klasy namiotów często pojawia się na łamach portalu Funer.com.pl. Tym razem chcemy Państwu zaprezentować nową odsłonę listopadowej promocji, która w zeszłym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w branży pogrzebowej. Zainteresowanie produktami firmy MITKO w wyniku tamtej akcji sprawiło, że wiele firm nabyło namiot pogrzebowy wraz z akcesoriami. Widocznym dowodem sukcesu tamtej promocji były zdjęcia namiotów, które przez wiele tygodni docierały do naszego portalu z prośbą o dodanie ich do prezentacji zakładów pogrzebowych.

MITKO to światowej klasy ekspert w produkcji namiotów. Trzydzieści lat doświadczenia jest samo w sobie gwarantem najwyższej jakości produktów, które są zgodne z wymogami europejskiej normy EN-PN 13782:2005 - regulującej bezpieczeństwo zadaszeń tymczasowych. Nic więc dziwnego, że namioty MITKO cieszą się wielką popularnością wśród zakładów pogrzebowych. Doceniają one nie tylko wysoką estetykę namiotów, ale także gwarancję możliwości skorzystania z dożywotniego serwisu.

Okazją, aby kolejne firmy przekonały się o jakości wyrobów firmy MITKO jest kolejna PROMOCJA NA NAMIOTY POGRZEBOWE NA JESIEŃ !

MITKO oferuje 15% rabatu od cen detalicznych na namioty nad urnę Mitkotent Classic 1,5x1,5 m, jak również na namioty pogrzebowe Mitkotent Premium, Octa Go, Octa Prima II, Octa Pro oraz Octa Pro LED. Promocją objęte są również obciążniki piaskowe i torby transportowe, które zostaną zamówione z wyżej wymienionymi namiotami.

W celu skorzystania z promocji, należy złożyć zamówienie na wybrany przez siebie produkt w terminie od 4.11.2020 r. do 30.11.2020 r.

Możliwość zamówienia namiotów firmy MITKO w sklepie internetowym firmy to gwarancja zakupów nie tylko zrealizowanych na czas, ale przede wszystkim bezpiecznych, co jest szczególnie ważne w czasie pandemii COVID-19.

Więcej informacji można uzyskać na Funer.com.pl oraz na stronie internetowej firmy.

namiot pogrzebowy

 

Artykuł sponsorowany

Partnerzy

Archiwum aktualności