wróć

FUNER.com.pl obchodzi 6 urodziny!

FUNER.com.pl obchodzi 6 urodziny!

Z okazji 6. urodzin i osiągnięcia wieku "szkolnego" przez największy portal branży funeralnej FUNER.com.pl przedstawiamy informacje o tym jak rozwijał się serwis przez ostatnie 3 lata. Z tej okazji oddajemy dla naszych wieloletnich klientów z podziękowaniami na ich ręce za wieloletnią współpracę - nowe wcielenie naszego starszego brata - jakim jest serwis UslugiPogrzebowe.com.pl. Życzymy zarówno tym z Państwa którzy współpracują z nami od 12 lat jak i tym, którzy dopiero rozpoczęli lub rozpoczną z nami znajomość, samych sukcesów i dalszego rozwoju w bardzo potrzebnej Branży Funeralnej.

 

 

 

Zakładając swoją firmę ze wspólnikiem w 2007 roku, Wojciech Kudela miał cel, aby opracowane przez niego rozwiązania ułatwiły ludziom odnalezienie pomocy i dały wsparcie w najtrudniejszych chwilach ich życia. Wiele lat obserwacji i trudnych działań na rzecz informatyzacji  i rozwoju wyjątkowo specyficznej branży funeralnej pozwoliło na osiągniecie zakładanego celu w całości. W tak ważnym dniu jakim są symboliczne 6 urodziny serwisu FUNER.com.pl chcieliśmy dokonać pewnego podsumowania ostatnich 3 lat działalności. Były to lata kluczowe z wielu powodów. Zmieniła się nazwa firmy oraz w dużej mierze zespół odpowiedzialny za prace nad portalami  i realizację dodatkowych usług związanych z budową stron i sklepów internetowych, pozycjonowaniem, kampaniami Ads i opieką nad wizerunkiem firm w Internecie.

Ostatnie 3 lata zmian dla Was

Przez ostatnie 3 lata udało się założyć wiele stron www, odświeżyć i wyposażyć w wiele nowoczesnych funkcjonalności portale, zbudować wiele katalogów i mniejszych serwisów branżowych, pozyskać wielu nowych klientów i pomóc wielu dotychczasowym rozwinąć ich działalność poprzez rozszerzenie współpracy i wsparcie nowymi usługami. Z okazji naszego skromnego jubileuszu w prezencie dla firm, które nam zaufały oddajemy nowy serwis UslugiPogrzebowe.com.pl. Mamy tym samym nadzieję, że użyte w nim nowoczesne rozwiązania takie jak: interaktywna mapa umożliwiająca proste wyszukanie po okolicy nawet najmniejszych miejscowości, pełna responsywność, adaptacja slidera, bezpieczne formularze reCapcha, SSL, zabezpieczone opinie przed spamem i działaniami  konkurencji, dokładna wyszukiwarka w wersji standardowej i z drzewem kategorii,  optymalizacja SEO według naszych doświadczeń i zgodna z najnowszymi wytycznymi Google będą jeszcze większym wsparciem w ich codziennej działalności.

 

Tak zmienił się serwis UslugiPogrzebowe.com.pl

 

 

Strzałka w dół

 

nowe Usługi Pogrzebowe

 

 

Portal Funer.com.pl na przestrzeni ostatnich 3 lat

W ostatnich 36 miesiącach na Funer.com.pl rozwinięty został dział epitafiów, dodane zostały kody QR, które można nakleić na nagrobek oraz rozwinięty został dział poradnikowy, niosąc pomoc setkom osób każdego dnia!

Portal FUNER.com.pl odwiedza średnio miesięcznie 18 - 20 tysięcy unikalnych użytkowników. Tylko przez ostatnie 3 lata pomogliśmy znaleźć zakład pogrzebowy, odszukać sprawdzonego dostawcę towarów i usług, sprzedać karawan i inne produkty funeralne, zapalić symboliczny znicz lub odpowiedzieć na ważne pytania aż 450 000 osobom, które wygenerowały aż 7 milionów odsłon!

 

Statystyki Portalu Funer.com.pl od 1.04.2016 do 31.03.2019


 

Wszystkich przedsiębiorców i użytkowników zapewniamy, że jesteśmy w każdej sytuacji gotowi, aby Państwu pomóc. Wraz z całym Zespołem będziemy nieustannie doskonalić swoje umiejętności i ciężko pracować dla naszego wspólnego dobra.

Partnerzy

Archiwum aktualności