wróć

Marketing i sprzedaż w social mediach - szkolenie

Marketing i sprzedaż w social mediach - szkolenie

Dnia 17 czerwca 2021 odbędzie się szkolenie online "Marketing i sprzedaż w social mediach". Jest ono adresowane do osób pracujących w branży pogrzebowej.

Ten rok był trudny dla wielu osób. Nowe obostrzenia pokrzyżowały wiele planów dotyczących kursów i szkoleń - w tym również tych dotyczących branży funeralnej. Na szczęście możliwości, jakie daje technologia, pozwalają nam spotkać się online i zwiększać swoją wiedzę. Już 17 czerwca 2021 odbędzie się szkolenie online "Marketing i sprzedaż w social mediach". Kurs skierowany jest do pracowników branży funeralnej. A udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jedyne co trzeba zrobić, to zapisać się na szkolenie. 

W wyniku zakazu imprez masowych IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO zostały przesunięte na inny termin. Niedogodność ta jednak została zrekompensowana przez organizatorów targów. Liczne szkolenia i kursy prowadzone online, to odpowiedni sposób na poszerzenie zakresu swoich umiejętności w domowym zaciszu. W tym roku wystartowało wiele kursów online, w tym warsztaty florystyczne online, które odbyły się 14.04.2021 r. Teraz przyszedł czas szkolenie z social mediów

 

marketing i sprzedaż w social mediach

 

Szkolenie online "Marketing i sprzedaż w social mediach" odbędzie się już 17 czerwca o godzinie 11:00. W trakcie spotkania eksperci odpowiedzą na wiele nurtujących pytań: w tym, czy branża pogrzebowa powinna mieć swoje media społecznościowe oraz jak powinna je prowadzić.

Szkolenie to daje wiele możliwości i perspektyw rozwoju dla wielu firm pogrzebowych. Uczestnicy poznają główną funkcjonalność sprzedażowo-marketingową konkretnych mediów społecznościowych, dowiedzą się, jak budować wizerunek firmy w Internecie oraz jak zwiększyć swoje zasięgi. Tym samym pracownicy zakładów pogrzebowych skuteczniej będą docierać do nowych klientów.

Zapisać się na szkolenie można poprzez stronę:

https://www.targikielce.pl/necroexpo/wydarzenia-towarzyszace/marketing-i-sprzedaz-w-social-mediach---szkolenie-

Na szkolenie zaprasza firma Crafts Urn, Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce S.A.

Partnerzy

Archiwum aktualności