wróć

Karawany, akcesoria pogrzebowe, trumny, urny oraz nowe rozwiązania informatyczne dla branży - to wszystko na targach NECROEXPO 2022!

Karawany, akcesoria pogrzebowe, trumny, urny oraz nowe rozwiązania informatyczne dla branży - to wszystko na targach NECROEXPO 2022!

Akcesoria do obsługi pogrzebów, urny, trumny, karawany, znicze, nowe technologie informatyczne, marketing internetowy a przede wszystkim niezapomniane spotkania. Na Targach funeralnych Necroexpo 2022, od 3 do 5 czerwca w halach kieleckiego ośrodka targowego ofertę zaprezentują: Automat, E.Grami, Maj, Tusoft, Plastmet, Carmen, Pathomed, Brainbox, Funero, Top Metal, R.Sadowski, i wiele innych.

Targi Necroexpo to jedno z najważniejszych wydarzeń branży funeralnej nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. Wystawa skupia producentów trumien, urn, dilerów karawanów, projektantów i twórców nagrobków, ale też firm oferujących rozwiązania nawiązujące do rosnącego trendu cyfryzacji, która wchodzi także do sektora pogrzebowego.

 

Targi Necroexpo w dniach 3-5 czerwca, dla pracowników i właścicieli firm z branży pogrzebowej obowiązuje darmowy wstep - rejestracja. 

 

Zabudowy karawanów na Necroexpo

Edycja 2022 to przede wszystkim silna reprezentacja producentów i dystrybutorów oferujących zabudowy karawanów. To wielka okazja zobaczyć tak wielu europejskich producentów zabudów w jednym miejscu. W tym roku wystawią się takie marki jak Pilato z Włoch, Kuhlmann z Niemiec czy Bergadana z Hiszpani. Obecni będą także przedstawiciele z Polski, m. in. Morpheus, Bojar Tuning, czy Bautex. Każda z firm przygotowała specjalną ofertę, a produkty, które zostaną pokazane mają wyznaczyć trendy na najbliższe lata.

 

targi necroexpo kielce 2022

(zdjęcie pochodzi z zasobów Targów Kielce)

 

Szeroka oferta dla zakładów i domów pogrzebowych

Necroexpo to nie tylko karawany. Jak co roku pojawią się m. in. producenci trumien, urn i nagrobków, firmy oferujące usługi kremacyjne, eksperci od tanatokosmetyki, ale też firmy zajmujące się szeroko pojętymi usługami internetowymi i aplikacjami np. mapy cmentarzy, multimedialne e-nekrologi, portale i serwisy branżowe, strony internetowe, transmisje z pogrzebów czy programy do zarządzania zakładem pogrzebowym.

Wśród prezentowanych przez firmy produktów znajdzie się m. in: komory i urządzenia chłodnicze marki Automat, profesjonalne nagłośnienie pogrzebowe od LDM Electric, czy trumny z szybą od firmy Semar.

 

NECROEXPO z rekomendacją FIAT-IFTA

Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO otrzymały rekomendację Międzynarodowej Federacji Organizacji i Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA. Organizacja ta jest największą instytucją zrzeszającą branżę pogrzebową na świecie. Dzięki jej rekomendacji targi Necroexpo będą mogły przyciągnąć jeszcze ważniejszych klientów i kontrahentów, co w bezpośredni sposób przełoży się na sukces sektora funeralnego w Polsce i Europie.

Jak możemy przeczytać na stronie organizacji: Necroexpo od ponad 15 lat łączą branżę pogrzebową, organizując jedno z najważniejszych wydarzeń w tym segmencie gospodarki.

necroexpo 2022

Necroexpo łączy branżę

W ciągu trzech dni zainteresowani będą mogli poszerzyć swoją biznesową wiedzę, zdobyć wiele nowych kontaktów oraz stworzyć silne zaplecze merytoryczne.

Do udziału zaprosiliśmy wszystkie podmioty zrzeszające różne grupy środowiska branży funeralnej. Dodatkowo Konsorcjum Wystawców Funeralnych na targi szykuje nie lada atrakcję dla naszych zwiedzających - zapowiada manager targów Necroexpo, Marcin Musiał.

 

targi funeralne kielce

(zdjęcie pochodzi z zasobów Targów Kielce)

 

Targi funeralne przyciągają ekspertów i nowicjuszy

Targi NECROEXPO to także szereg imprez towarzyszących. Tradycją wystawy jest giełda używanych karawanów. To inicjatywa, której celem jest wsparcie firm branży pogrzebowej, które dopiero rozpoczynają działalność. To także doskonała możliwość zakupu karawanu, który jest przecież wizytówką każdego zakładu.

Oprócz tego odbędą się szkolenia branżowe. Warto dodać, że seminaria prowadzone są przez profesjonalistów pracujących dla firm i organizacji branżowych od wielu lat.

IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędą się 3-5 czerwca 2022 roku w Targach Kielce.


Zespół portalu Funer.com.pl zaprasza serdecznie w imieniu organizatorów oraz własnym!

Partnerzy

Archiwum aktualności