wróć

IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO już w czerwcu 2022

IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO już w czerwcu 2022

IX Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO powracają po 3 latach przerwy. Co będzie można zobaczyć na tegorocznych targach w Kielcach?

 

Targi pogrzebowe na światowym poziomie

Już od 2005 roku celem Targów NECROEXPO była promocja firm związanych z branżą pogrzebową. Targi szybko stały się popularne również poza granicami Polski i od VII edycji można było poznać prezentacje firm funeralnych z Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Węgier, Rumunii, ale również z USA i Pakistanu. W wyniku panującej sytuacji epidemiologicznej w zeszłych latach, targi były dwukrotnie odwołane.

W tym roku jednak targi powracają i to w wielkim stylu. A fani zeszłorocznych edycji i tym razem się nie rozczarują. Targi NECROEXPO wpisują się w największe trendy światowych targów i w niczym nie odbiegają od tych realizowanych w Paryżu czy Bolonii. O renomie kieleckich Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej świadczy również certyfikat FIAT-IFTA.

 

targi funeralne kielce

 

Jedyna taka szansa

IX Edycja Targów NECROEXPO to szansa dla osób związanych z branżą pogrzebową na poznanie nowych Klientów, ale również  na poszerzenie swoich wiadomości z zakresu wiedzy merytorycznej. Dla zainteresowanych osób przewidziane są pokazy florystyczne oraz giełda używanych karawanów i MELEXÓW. Właśnie ta druga opcja cieszy się od kilku lat dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród nowych firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność w branży pogrzebowej. Mówiąc o targach pogrzebowych nie można pominąć seminariów, na których eksperci przeprowadzą szkolenia branżowe.

 

 

Funer patronem medialnym

Portal Funer.com.pl i w tym roku objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Dzięki targom mamy możliwość poznania naszych klientów twarzą w twarz, porozmawiać w miłej atmosferze i wspólnie przedyskutować o najlepszych marketingowych rozwiązaniach dla branży pogrzebowej.

Na stronie https://www.targikielce.pl/necroexpo można zgłosić chęć udziału w Necroexpo, przeczytać informacje o poprzednich targach oraz zapoznać się z wydarzeniami towarzyszącymi. Nie ma na co czekać, bo tegoroczne targi odbędą się już 3-5 czerwca 2022 roku w Targach Kielce.

Partnerzy

Archiwum aktualności