wróć

Funeral Forum wskaże drogę liderom

Funeral Forum wskaże drogę liderom

Funeral Forum jest nowym wydarzeniem w kalendarzu branży pogrzebowej, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Celem Forum jest przekazanie nowoczesnej, praktycznej wiedzy, która przełoży się na efektywne prowadzenie firmy w tej branży.

Właściciele i kadra zarządzająca zakładów pogrzebowych i krematoriów, zarządcy cmentarzy oraz producenci produktów funeralnych na co dzień doświadczają zmian, jakie zachodzą w tej branży. Z każdym rokiem zwiększa się konkurencja na rynku, klienci wymagają innego podejścia niż do tej pory. Funeral Forum wypełni lukę w wiedzy, zainspiruje i zaprezentuje nowości, które prędzej czy później pojawią się (przy czarnym scenariuszu) w konkurencyjnym zakładzie, albo właśnie u nas.

Koszt udziału w wydarzeniu jest kroplą w morzu zysków, jakie uczestnicy Forum otrzymają. Gwarancją tych profitów są starannie dobrany program i dobrani prelegenci - specjaliści, którzy znają swój temat od podszewki i z wielką swobodą oraz łatwością przekazują go dalej. Poza tym, argumentem przemawiającym na korzyść Forum, jest fakt, że spotkanie z takimi specjalistami w jednym miejscu jest dziesięciokrotnie tańsze niż indywidualne konsultacje.

A jakie ważne tematy zostaną podjęte na Funeral Forum?

  • Świadomość - dokąd zmierza branża i czy trendy są dla każdego? Jak świadomie wdrażać innowacyjne produkty?

  • Sprzedaż - jak widzą cię Klienci i jak skutecznie trafić do nowego pokolenia nabywców usług funeralnych?

  • Marketing - jak wykorzystać nowoczesne narzędzia marketingowe do promocji usług pogrzebowych? Przewaga ? Czy na pewno zrobiłeś już wszystko, by wyprzedzić konkurencję?

  • Wizerunek - jak prezentować siebie, swój produkt i usługi by wzbudzić zaufanie i zachęcić do zakupu? Skuteczność ? jak efektywnie wykorzystać targi funeralne do zwiększania rozpoznawalności swojej marki?

  • Psychologia - o empatii względem Klienta w żałobie i względem siebie

Prelegentami Funeral Forum są : dr Marek Borowiński, Jo Jurga (NURN.design for death); Martyna Ochojska (Mortis Design); dr Piotr Kiembłowski (Fundacja NAGLE SAMI), Piotr Kamiński (Międzynarodowe Targi Poznańskie), Marta Cała-Sturzbecher i Monika Śleziońska (agencja MOMA) oraz Michał Firlej (Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej).

Funeral Forum jest dla firm, które decydują się cały czas iść do przodu. Dwudniowe spotkanie dostarczy cennego zapału do dalszego rozwoju biznesu, który musi dostosować się do zmieniających realiów.

Konferencji towarzyszyć będzie ekspozycja partnerów wydarzenia przy czym nie będą to tradycyjnie rozumiane targi, raczej stoiska ekspercki. Będą to firmy:

- The Hearse & Limo Company z prezentacją luksusowych karawanów 5-drzwiowych oraz interesującą ofertą finansowania zakupu luksusowych karawanów

- Planet Car Lease z atrakcyjną ofertą wynajmu karawanów

- Zniczpamieci.pl oferujący biżuterię z odciskiem palca, kryształy pamięci jako formy upamiętniania zmarłych osób, które zakład pogrzebowy może zaproponować swoim Klientom

- Plastmet z nowoczesnymi akcesoriami pogrzebowymi

- Carmen oferująca galanterię i odzież pogrzebową

 

O Funeral ForumProgramPrelegenciBiorę udział!Kontakt

forum funeralne

Partnerzy

Archiwum aktualności