wróć

Funeral Forum 2019 w Poznaniu już niebawem!

Funeral Forum 2019 w Poznaniu już niebawem!

Pracujesz w branży pogrzebowej? Chcesz wyprzedzić konkurencję? Pragniesz wiedzieć wcześniej dokąd zmierza branża? Chciałbyś wzmocnić lub nabyć nowe kompetencje związane z marketingiem, sprzedażą i komunikacją w firmie pogrzebowej? Jeśli tak, to zapraszamy na trzecią edycję FUNERAL FORUM!

Funeral Forum to unikalne w branży wydarzenie, utrzymane w formule konferencyjno-szkoleniowej, przeznaczone dla przedstawicieli branży pogrzebowej. Jego trzecia edycja odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2019 roku w Poznaniu. Poprzednie dwie edycje zostały odebrane niezwykle entuzjastycznie przez ich uczestników, którzy uznali je za niezwykle cenny wkład w ich rozwój zawodowy. Funeral Forum to możliwość nabycia praktycznej wiedzy i wykorzystania jej nie tylko w codziennej pracy, ale także już w trakcie zajęć warsztatowych.

 

funeral forum prelegenci

 

Podobnie, jak w poprzednich edycjach - zaproszeni zostali znakomici eksperci. Ich grono jest naprawdę imponujące. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się:

Marta Cała-Sturzbecher, właścicielka Agencji Marketingowej MOMA oraz portalu www.marketingfuneralny.pl, która będzie moderatorem całego Funeral Forum. Wprowadzi uczestników w pojęcie bycia S.M.A.R.T.E.R w kontekście wyznaczania celów w komunikacji, marketingu i sprzedaży w czasach rozwoju nowych technologii.

Gabriela Cerowska, Project Manager w Agencji Marketingowej MOMA - opowie o e-marketingu i podpowie jak w branży funeralnej wykorzystać szanse wynikające z cyfrowej transformacji naszych czasów.

Rafał Błachowski, przedsiębiorca, trener Błachowski i Partnerzy Centrum Szkoleń i Doradztwa Biznesowego, www.skutecznakomunikacja.pl - poprowadzi dwugodzinny praktyczny warsztat dotyczący analizy osobistych predyspozycji komunikacyjnych oraz symulację i analizę negocjacji, dzięki czemu uczestnicy dowiedzą się jak prowadzić rozmowy z klientem indywidualnym i biznesowym, by zakończyć je sukcesem.

Anja Franczak, towarzyszka w żałobie i autorka bloga www.SprawyOstateczne.pl, która będzie mówić o procesie żałoby, szczególnie koncentrując się na okresie między śmiercią a pogrzebem. Jaką rolę może odgrywać w tym czasie zakład pogrzebowy? Jak do tego zagadnienia podchodzą młodzi przedsiębiorcy niemieckiej branży funeralnej, którzy zredefiniowali zakres swoich usług.

Ziemowit Sosiński, ACTAM COMMUNICATIONS, opowie o wykorzystaniu video marketingu w branży funeralnej oraz projektowaniu doświadczeń klienta domu pogrzebowego w kontekście usług pre i post.

Marek Cichewicz, współwłaściciel marek BONGO i e-Klepsydra. W czasie tej prelekcji dowiesz się, jak nowe technologie mogą wspierać Twoją działalność w obszarze budowania relacji, promocji i zwiększania sprzedaży a Ty możesz pomagać organizacjom pożytku publicznego.

Marcin Tutak, właściciel firmy TuSoft Systemy Informatyczne - zapozna uczestników z nowymi funkcjonalnościami oprogramowania Funeral System dla zakładów pogrzebowych, aby jeszcze sprawniej i skuteczniej zarządzać przedsiębiorstwem pogrzebowym

Jakub Rosiak, Dyrektor Generalny Funeral Finance Sp. z o.o. - przedstawi szanse na obniżenie kosztów prowadzenia firmy wynikające z bieżącego finansowania działalności zakładów pogrzebowych.

Mateusz Gajewicz, dyrektor handlowy na kraje Europy Środkowo-Wschodniej Memcare Technologies Sp. z o.o. - zaprezentuje możliwości rozwiązań Memcare Partner i Memcare Notify, które znacząco zmieniają sposób zarządzania i komunikacji w branży pogrzebowej. Dlaczego warto podążać za cyfrową transformacją? Jakie przynosi to korzyści i nowe możliwości?

Jacek Szymański, laborant sekcyjny, szkoleniowiec firmy HYGECO Polska Sp. z o.o. - przedstawi fakty i obali mity związane z zawodem prosektora, technika laboranta. Będzie mówił o zagadnieniach dobrego wykształcenia w zawodzie i perspektywach rozwoju zawodowego.

 

W przerwach między prelekcjami będzie można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów.

Dokładne informacje znaleźć można na stronie https://www.funeralforum.pl . Tam też można zgłosić chęć swojego uczestnictwa.

O Funeral Forum / Program / Prelegenci / Biorę udział! / Kontakt

Zgłoszenia na Funeral Forum przyjmowane są do dnia 18 listopada 2019 roku.


poznań funeral forum

Partnerzy

Archiwum aktualności