wróć

NECROEXPO w Targach Kielce od 3 do 5 czerwca!

NECROEXPO w Targach Kielce od 3 do 5 czerwca!

Czwarta edycja NECROEXPO zgromadzi 100 wystawców z całej Polski, ale także m.in. Szwecji i Włoch. Swoje najnowsze produkty zaprezentują firmy zajmujące się produkcją trumien, sarkofagów, urn oraz innych akcesoriów związanych z obrządkiem pogrzebowym.

targi kielce funerWystawa jest jedną z niewielu okazji w kraju do zapoznania się z kompleksową ofertą branży począwszy od usług transportowych, poprzez prowadzenie ceremonii pogrzebowych, a na projektowaniu, utrzymaniu oraz administracji cmentarzy kończąc.

NECROEXPO to jednak nie tylko stoiska. Osoby pracujące w branży pogrzebowej mogą zgłębiać tu swoją wiedzę niemal z każdej dziedziny związanej z ich pracą zawodową. W programie wystawy znajdują się między innymi z zakresu zasad finansowania obiektów zabytkowych i miejsc pamięci w ramach programów unijnych oraz kompetencji Ministerstwa Kultury, profesjonalnego administrowania cmentarzami czy sposobów podwyższenia rentowności usług pogrzebowych.

Spotkania poświęcone zostaną również w dużej mierze tanatokosmetyce, a w szczególności zabezpieczaniu zwłok, nowym technikom balsamacji, kosmetyce pośmiertnej i wizażowi, rekonstrukcji pośmiertnej i czasowej konserwacji zwłok. Szkolenia organizowane przez Polskie Centrum Balsamacji i Tanatokosmetologii pozwolą przygotować pracowników firm pogrzebowych i prosektoriów lub udoskonalić ich umiejętności w Profesjonalnym i godnym przygotowaniu zwłok do pochówku ? kremacji ?transportu.

Ponadto targom towarzyszyć będzie Giełda Używanych Karawanów i Melexów oraz Wystawa Fotograficzna Cmentarz Stary. Na wystawie pokazane zostaną prace 14 artystów fotografików, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, którzy aktywnie działają na fotograficznych forach i serwisach internetowych. Zdjęcia zostały wykonane podczas pleneru na Cmentarzu Starym w Kielcach w połowie września 2010 r.

Partnerzy

Archiwum aktualności