wróć

Dlaczego warto wziąć udział w targach MEMENTO Poznań?

Dlaczego warto wziąć udział w targach MEMENTO Poznań?

Dlaczego warto wziąć udział w targach MEMENTO Poznań?

Odpowiadają wieloletni wystawcy Targów Funeralnych MEMENTO Poznań.

- 28-30 listopada 2014 roku -

Dlaczego warto wziąć udział w targach MEMENTO Poznań?

Odpowiadają wieloletni wystawcy Targów Funeralnych MEMENTO Poznań.

- 28-30 listopada 2014 roku -

Pozyskanie nowych klientów, umocnienie starych kontaktów, demonstracja nowych produktów czy poznanie opinii i oczekiwań klientów, to wszystko czyni Targi doskonałym narzędziem do promocji firmy i jej usług.  W jednym miejscu i czasie, można spotkać wielu przedstawicieli branży, którzy chcąc wzmocnić swoją pozycję rynkową doskonalą swoje produkty i poszukują wciąż nowych rozwiązań.
Ci, którzy dzięki obecności na targach, przekonali się, jakie szanse daje bezpośredni kontakt
z klientem i konkurencją, są z nami co edycję. A dziś zechcieli podzielić się z Państwem swoimi refleksjami i motywacjami do udziału w funeralnym święcie, jakim niewątpliwie są targi MEMENTO Poznań.

---

Targi Memento, ze względu na swój uznany prestiż to dla nas zawsze wydarzenie, do którego przygotowujemy się z wyjątkową starannością. Są również jedną z niewielu okazji kiedy możemy spotkać się z klientami, zwłaszcza z tymi, z którymi na co dzień nie mamy możliwości utrzymywać kontaktu bezpośredniego. Dzięki targom możliwe jest spotkanie z tymi, których zadowolenie z usług naszej firmy jest zawsze naszym nadrzędnym celem, to także niepowtarzalna szansa dla nas by wysłuchać uwag naszych klientów, byśmy w przyszłości udoskonalając produkty jeszcze lepiej mogli spełnić ich oczekiwania i potrzeby. Liczymy, że z naszą ofertą będziemy mogli dotrzeć do nowego grona odbiorców, a także zacieśnić kontakty z tymi, którzy od tylu lat pozostają we współpracy z nami.

Aneta Zdyb/Carmen sp.j.

---

Targi to okazja promowania produktów, usług oraz samej firmy. Dzięki nim mamy okazję zaprezentować nasze produkty, pokazać jak działają, co potrafią, a Klienci mają sposobność wypróbować urządzenia, porównać modele co ma decydujące znaczenie przy wyborze. Najbardziej cenna jest dla nas rozmowa z klientem. Określenie jego potrzeb i jego ocena produktów.

Sprzęt nagłaśniający jest istotnym elementem mającym wpływ na charakter i klimat ceremonii pogrzebowej. Dlatego z bogatej oferty jaką można spotkać na rynku wybieramy i pokazujemy te, które odpowiadają potrzebom naszych klientów i sprawdzają się w działaniu. Podczas tegorocznej edycji damy klientom sposobność wypróbowania naszych produktów. Będą mogli wziąć do ręki mikrofon i sprawdzić jak działa, czy nie za głośno, czy może za cicho, jak rozkłada się dźwięk, słowem wezmą czynny udział w targach.

To właśnie na targach powstaną pomysły na nowe urządzenia, które pokażemy w kolejnej edycji.

Tomasz Zakrzewski/ HEXEBLAU

---

Targi MEMENTO Poznań są dla nas dużym i ważnym wydarzeniem, gdyż nie chodzi nam tylko
o przedstawienie naszego produktu, ale również osobistego spotkania się i rozmów z dużą rodziną Przedsiębiorców Pogrzebowych. Nie rzadko bywa, iż podczas tych rozmów Przedsiębiorcy przedstawiają nam własne oczekiwania i sugestie. Często są to bardzo konstruktywne uwagi za co firma INTERCAR Modena s. r. l. jest bardzo wdzięczna. Zdecydowaliśmy się wziąć udział w targach również w tym roku, gdyż traktujemy to wydarzenie jako domowe. Dlaczego? Gdyż nasza firma będąc uczestnikiem targów od ich pierwszej edycji zyskała zaszczytny tytuł Firmy Założyciela Targów.

Zbigniew Pytel/ Intercar Modena

---

Targi są dla nas najlepszą możliwością, by zaprezentować naszą paletę produktów, jak i nowości  które przygotowaliśmy dla naszych klientów i tych którzy maja zamiar zostać naszymi klientami. Dwa lata temu zadebiutowaliśmy na targach MEMENTO w Poznaniu i był to dla nas pełen sukces. Frekwencja zainteresowanych klientów naszą marką była niesamowita, co też dało nam świetny start na polskim rynku.

Mamy nadzieje, że podczas tegorocznej edycji będzie podobnie jak dwa lata temu. Zaprezentujemy tu kilka nowości w systemach zabudowy pojazdów, jak i najnowsze modele.

Grzegorz Bartoszek, Kuhlmann-Cars

---

W imieniu swoim, jak i naszych wystawców zapraszamy do udziału w Targach MEMENTO Poznań.

 

Więcej informacji na: www.mementopoznan.pl.

Partnerzy

Archiwum aktualności