wróć

Czy pamiętasz, że NECROEXPO 2019 już niebawem?

Czy pamiętasz, że NECROEXPO 2019 już niebawem?

Ponad 100 firm z różnych krajów świata, blisko 2000 odwiedzających, inspirujące rozmowy oraz wiele nowości - tak w skrócie zapowiada się NECROEXPO 2019.

NECROEXPO czyli Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w Kielcach są od wielu lat jednym z najważniejszych wydarzeń w branży pogrzebowej w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Ich ósma edycja będzie miała miejsce od 14 do 16 czerwca 2019 roku w Kielcach.

W ciągu trzech targowych dni osoby, które zdecydują się przybyć na to wydarzenie będą miały okazję do zapoznania się z tym, co w branży funeralnej najnowsze i najlepsze na rynkach polskich oraz światowych. Prezentowane będą m.in. usługi oraz akcesoria pogrzebowe, a także karawany - zarówno modele najnowsze, jak i te z cieszącej się ogromnym zainteresowaniem jedynej w Polsce Giełdy Używanych Karawanów i Melexów.

Jak zawsze, NECROEXPO to także okazja do skorzystania z bogatej oferty szkoleniowej obejmującej m.in. takie dziedziny, jak tanatokosmetyka, tanatopraksja, zmiany w prawie pogrzebowym, oprogramowanie dla zakładów pogrzebowych i administratorów cmentarzy, a także marketing w zakładzie pogrzebowym. Będzie też można posłuchać bardzo ciekawej prelekcji o "Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej w nowej odsłonie", o której opowie Mistrz Ceremonii Aneta Dobroch.

Co jeszcze czeka na tych, którzy zechcą odwiedzić NECROEXPO w Kielcach w pierwszej połowie czerwca 2019 roku? Najlepiej przekonać się o tym osobiście. Tym bardziej, że dodatkową atrakcją dla zwiedzających jest konkurs na najlepsze hasło promujące Targi - zaś nagrodą dla najbardziej kreatywnych - 7 dniowy wypoczynek we włoskich Alpach.

Więcej informacji oraz rejestracja zwiedzających dostępne na stronie Targów NECROEXPO.

Zapraszamy też do odwiedzenia naszego stoiska: Funer.com.pl !

targi necroexpo w kielcach

Partnerzy

Archiwum aktualności