Zakład pogrzebowy Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój to piękne miasteczko położone w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie świdwińskim, liczące trochę ponad 8 tys. mieszkańców, z czego większość osób jest w wieku 30 do 34 oraz 55 do 64 roku życia. Jest to miejscowość uzdrowiskowa, przez która przepływa rzeka Wogra.

Główną gałęzią gospodarki ze względu na wyjątkowość położenia w pięknej przyrodzie oraz łagodność klimatu jest działalność uzdrowiskowo-turystyczna. Z tego właśnie powodu miasto jest bogate w bardzo wiele sanatoriów, szpitali leczniczych, domów wczasowych oraz szeroko pojętą bazę noclegową. Połczyn-Zdrój pełni funkcję centrum opieki zdrowotnej i uzdrowiskowej.

W Połczynie-Zdrój mieszczą się 4 zakłady produkcyjne zajmujące się produkcją wód oraz browar, poza tym jest tam kilka placówek oświatowych, m.in. przedszkola oraz szkoły podstawowe.

W samym Połczynie-Zdroju funkcjonuje niewiele zakładów pogrzebowych, jednak już w niedalekiej odległości 20 km od tej miejscowości znajduje się Świdwin, w którym również funkcjonuje kilka firm pogrzebowych, dzięki czemu są one w stanie obsłużyć wszystkie pogrzeby. Oferta usług pogrzebowych, jaką reprezentują wspomniane firmy z branży funeralnej jest zróżnicowana i zdecydowanie odpowiada ona wymaganiom i potrzebom mieszkańców Połczyna-Zdroju i okolic.

Po więcej szczegółów dotyczących bazy firm, konkretnych usług pogrzebowych i florystycznych zapraszamy do serwisu Funer.com.pl, który zawiera katalog firm i instytucji działających w branży pogrzebowej nie tylko w samym Połczynie-Zdroju, ale również w całym województwie zachodniopomorskim.

Miasto Połczyn-Zdrój jest siedzibą dekanatu, posiada dwie parafie rzymskokatolickie, należące do diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

W Połczynie-Zdroju znajduje się jeden cmentarz:

  • Cmentarz Komunalny - ul. Wąska 44, 78-320 Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój

Usługi pogrzebowe Połczyn-Zdrój:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 0.5 km

Zakład usług pogrzebowych WRZOS Połczyn-Zdrój

adres:Piwna 7
78-320 Połczyn-Zdrój
woj.:Zachodniopomorskie
Od centrum: 0.5 km

Zakład usług pogrzebowych ORCUS

adres:Powstańców Warszawskich 20A
78-320 Połczyn-Zdrój
woj.:Zachodniopomorskie
Od centrum: 19.8 km

Zakład Usług Pogrzebowych ORCUS

adres:Kombatantów Polskich 4a
78-300 Świdwin
woj.:Zachodniopomorskie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Świdwin (20.3 km)
Czaplinek (25.9 km)
Białogard (26.8 km)
Bobolice (38.1 km)
Szczecinek (39.3 km)
Koszalin (46.6 km)
Mirosławiec (48.3 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: