LogowanieLOGOWANIELogowanieRejestracjaREJESTRACJA

Zakład pogrzebowy Kalisz

Kalisz jest miastem należącym do województwa wielkopolskiego – położonym na terenie aglomeracji kalisko-ostrowskiej. Ten ważny ośrodek Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego liczy sobie ok. 102 tysiące mieszkańców.

Rozwój Kalisza jest integralnie związany z rozwojem różnych gałęzi przemysłu. Wymienić tu należy przemysł lotniczy, odzieżowy, włókienniczy, koronczarski oraz spożywczy.

Kalisz to także ważny ośrodek pielgrzymkowy, odwiedzany corocznie przez ok. 0,5 mln pielgrzymów – ze względu na obecność w tym mieście narodowego sanktuarium św. Józefa z Nazaretu. Miasto to jest również istotnym centrum kulturalnym, ze względu na działanie w tym mieście licznych instytucji kultury oraz redakcji wielu mediów.

W takim mieście, jak Kalisz, konieczna jest troska o zapewnienie mieszkańcom dostępu do szeregu usług koniecznych do codziennego życia. Do takich usług należą też usługi pogrzebowe, które świadczy kilkanaście zakładów pogrzebowych z Kalisza i okolic. Oprócz standardowej oferty organizacji uroczystości pogrzebowych i żałobnych. Do usług pogrzebowych zyskujących na popularności należy kremacja, która jest możliwa do wykonania m.in. w krematorium na cmentarzu komunalnym w Kaliszu.

W celu ułatwienia wyboru zakładu pogrzebowego z ofertą najlepiej dopasowaną do konkretnych oczekiwań - poniżej została przygotowana krótka charakterystyka najbardziej zaufanych firm.

W Kaliszu najważniejsze cmentarze to:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Poznańska 183-187 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Miejski Katolicki - ul. Górnośląska 1 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Tyniecki – ul. Łódzka 106 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Zagorzynek – ul. Częstochowska 138 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Wojskowy (Majków) – ul. Żołnierska 24 62-800 Kalisz

Kalisz

Usługi pogrzebowe Kalisz i okolice:

Sortuj firmy wg:

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Aktualności z portalu:

Zakłady pogrzebowe z innych miast w Polsce: