Zakład pogrzebowy Bełchatów

Bełchatów jest miastem położonym w województwie łódzkim. Jest ono na piątym miejscu w województwie pod względem ludności z liczbą jego mieszkańców sięgającą ok. 58 tysięcy.

Bełchatów jest istotny dla całego regionu, jako jedno z dwóch najważniejszych miast Piotrkowsko-Bełchatowskiego Okręgu Przemysłowego. W odległości ok. 10 km od Bełchatowa znajduje się największe w Polsce zagłębie paliwowo-energetyczne, w skład którego wchodzą Kopalnia Węgla Brunatnego „Bełchatów” oraz Elektrownia Bełchatów.

Przez miasto przebiega 37,8 km dróg krajowych i wojewódzkich, a także 85 km dróg miejskich i osiedlowych. Dzięki temu Bełchatów jest dobrze skomunikowany z resztą kraju. Posiada też bogatą bazę hotelową i liczne ośrodki rekreacyjne. Mieszkańcy mają także dostęp do licznych instytucji oświatowych - od żłobka do uczelni wyższych – jak również kulturalnych.

Do 1942 roku w mieście działała prężnie gmina żydowska, o czym mogą świadczyć pozostałości po dwóch cmentarzach żydowskich. Dziś natomiast przekrój wyznaniowy obejmuje m.in. Kościół rzymskokatolicki, Kościół Ewangelicko-Augsburski, Kościół Ewangelicko-Reformowany, Kościół Boży w Chrystusie, Kościół Adwentystów Dnia Siódmego czy Świadkowie Jehowy.

Działające na tym terenie zakłady pogrzebowe w swojej codziennej pracy uwzględniają specyfikę tych terenów, jak również oczekiwania zamieszkujących je mieszkańców. W skład standardowej oferty usług pogrzebowych wchodzi przygotowanie uroczystości żałobnych oraz realizacja wszystkich innych zleceń, ważnych dla Klientów na wszystkich etapach organizacji pogrzebu. Pomocą w ostatecznym wyborze zakładu pogrzebowego może być poniższe zestawienie oraz prezentacje firm umieszczone poniżej.

Wśród cmentarzy w Bełchatowie warto wymienić:

  • Cmentarz – ul. Cmentarna 10, 97-400 Bełchatów
  • Cmentarz– ul. Tylna, 97-413 Bełchatów
  • Cmentarz- ul. Wojska Polskiego 171, 97-400 Bełchatów

Bełchatów

Usługi pogrzebowe Bełchatów:

Sortuj firmy wg:

Od centrum: 3.6 kmWpis SILVER

Wiesław Pązik Zakład Pogrzebowy

adres:Częstochowska 4
97-400 Bełchatów
woj.:Łódzkie
www:pogrzeby-pazik.pl
Logo Wiesław Pązik Zakład Pogrzebowy
Zakład Pogrzebowy z Bełchatowa to solidna firma pogrzebowa działająca kompleksowo. Właściciel Pan Wiesław Pązik prowadzi też kwiaciarnię w Bełchatowie dzięki, czemu rodziny mogą liczyć na najtańsze wieńce i wiązanki pogrzebowe w okolicy. Usługi pogrzebowe Bełchatów 600 693 530 całą dobę. Więcej
Od centrum: 0.7 km

Zakład Pogrzebowy ARKA

adres:Piłsudskiego 5
97-400 Bełchatów
woj.:Łódzkie
Od centrum: 0.8 km

Carcadia Dom Pogrzebowy

adres:al. Włókniarzy 40
97-400 Bełchatów
woj.:Łódzkie
Od centrum: 0.9 km

Ikar Zakład Pogrzebowy

adres:Czapliniecka 81A
97-400 Bełchatów
woj.:Łódzkie
Od centrum: 1.7 km

USŁUGI POGRZEBOWE KSAWERA CICHUS

adres:Słoneczna 47
97-400 Bełchatów
woj.:Łódzkie
Od centrum: 2.5 km

Zakład Pogrzebowy Anna Figlus

adres:Wojska Polskiego 144
97-400 Bełchatów
woj.:Łódzkie

Warunki wyszukiwania:

Zobacz wyniki na mapie:

Sprawdź zakłady pogrzebowe w pobliskich miastach:

Łask (29.6 km)
Radomsko (33.9 km)
Pajęczno (35.5 km)
Łódź (44.1 km)
Przedbórz (47.1 km)

WARTO ZOBACZYĆ:

Aktualności z portalu: