Wróć do listy ogłoszeń

TABLICZKI POGRZEBOWE DSW

Kategoria w dostawcach: Tabliczki
Kategoria ogłoszenia: Poligrafia funeralna / Tablice / Tabliczki
Dodano: 11-04-2012
Wyświetleń: 6065
TABLICZKI POGRZEBOWE DSW
Dane kontaktowe:
Właściciel:Mirosław Grodecki
Nr telefonu:601 321 101
E-mail:wyślij e-mail
Ulica:Oskara Kolberga 7
Miasto:RUDA ŚLĄSKA, 41-710
Wojewodztwo:Śląskie
WWW:www.egrami.pl
Profil firmy E.GRAMI Tabliczki Pogrzebowe - Tabliczki Natrumienne

Opis:

Szanowny Przedsiębiorco Pogrzebowy,

Prowadzisz zakład pogrzebowy i wykonujesz od stu do kilkuset pogrzebów rocznie. Dbasz o swoją reputację oraz najlepszy bilans zysków i strat w Twojej firmie. Jesteś bardzo zaangażowany w tworzenie najlepszej oceny Twojej działalności przez klientów, bo to przekłada się na Twoje profity.

?WAŻNE: W poniższym tekście znajduje się opis metody, która pozwoli Tobie tworzyć najlepsze produkty w wybranej grupie"

Zapewne należysz do przeważającej większości firm, które odczuwają presję konkurencji. Wiesz, że warto trzymać rękę na pulsie i wciąż zabiegać o to ?coś?, co pozwoli uzyskać Twoją przewagę nad innymi firmami. Potrzebujesz korzystać z usług Twoich podwykonawców. Starasz się aby zakupywane artykuły miały najlepszą proporcję ceny do jakości.

I poszukujesz złotego środka w postaci produktów bądź działań, które przyniosą najlepsze efekty przy stosunkowo niskich nakładach. Tak robią najbardziej zapobiegliwi i trudno im nie przyznać racjonalności w postępowaniu. Bo to generuje największe zyski.


Oto 10 powodów, dla których wyroby DSW mogą być traktowane w pełni profesjonalnie:

1. uzyskujesz możliwość łatwego wykonania każdej, potrzebnej Tobie tabliczki pogrzebowej

2. klient może zapoznać się z zamówioną tabliczką już podczas pierwszego spotkania w Twojej firmie

3. możesz oferować klientowi pełen asortyment tabliczek bez obaw o blaknięcie napisów, odklejanie się liter, ślady rdzy, odkształcenia itp. ? bo te wyroby mają pełną gwarancję na minimum dwa lata ekspozycji na otwartej przestrzeni

4. klient może czyścić każdy z wyrobów bez obawy o zarysowanie liter ? bo napisy są chronione dodatkową warstwą folii przezroczystej

5. utrzymujesz się w najlepszej proporcji ceny do jakości wyrobu ? bo korzystasz jedynie z podstawowych urządzeń biurowych, bez konieczności dokupywania specjalistycznych tonerów, zgrzewarek, gilotyn itp.

6. możesz sterować cenami zakupu komponentów ? bo korzystasz z szerokiego wachlarza rabatowego z wartościami upustów aż do 25%

7. możesz mieć pewność, że współpracujesz z profesjonalnym partnerem ? bo wykonywanie tablic funeralnych jest naszą domeną od 15 lat. W naszych pracowniach powstały setki tysięcy takich wyrobów. Wśród nazwisk na nich umieszczanych jest znaczna liczba znanych postaci, w tym wszystkie ofiary Katastrofy Smoleńskiej

8. posiadasz naszą pełną gwarancję na niezawodne działanie metody DSW w Twojej firmie ? bo ta metoda jest stworzona specjalnie z myślą o zastosowaniu w polskiej firmie pogrzebowej

9. dokonujesz wszystkich zamówień dotyczących eksploatacji w prosty i skuteczny sposób ? bo działamy w oparciu o sprawdzony transport kurierski

10. stajesz się dodatkowo, pozytywnie wyróżniony wśród konkurentów stosujących stare metody ? bo dysponujesz możliwościami do wykonania produktu o bardzo wysokiej estetyce


Jak pozbyć się blokady przed samodzielnym tworzeniem tekstów?


Prawdopodobnie, gdy zastanawiasz się nad wprowadzeniem do Twojej firmy pewnych nowości technologicznych, trafiasz na blokadę. Przychodzą Ci na myśl wielorakie problemy, które każą się sobą zajmować....


Choć możesz widzieć potrzebę takich zmian, to bieżące sprawy zawsze wydają się być pilniejszymi. Ponadto dotychczasowe sposoby, które wykorzystujesz ?jakoś dają sobie radę?. Często prowizoryczne rozwiązania są najtrudniejsze do zmiany.

Szybko doszedłbyś do wniosku, że nie ma sensu tego odkładać, gdybyś miał osobistego doradcę. To on dałby Ci optymalne rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom.

Jakim cudem osoby bez doświadczenia w grafice komputerowej, po zapoznaniu się z materiałem szkoleniowym wykonały kilka rodzajów niezłej jakości tabliczek w kilkanaście minut?


Oto sekret skutecznego wykonania tabliczki:

1. Najpierw otwierasz specjalnie przygotowany plik, na którym są już naniesione wszystkie potrzebne dane.
2. Następnie zamieniasz wzorcowe nazwiska na te, które mają się znaleźć na tabliczce. Tak samo postępujesz ze zamianą dat.
3. Na koniec drukujesz kolorową folię i nakładasz ją w prosty sposób na aluminiową surówkę o wybranym kształcie.


W ten sposób Ty również nauczysz się skutecznie tworzyć wszelkie potrzebne w Twojej pracy tablice. Piszę to z doświadczenia, ponieważ każdy, kto postanowił poznać tę metodę stał się firmowym ekspertem odnośnie grafiki funeralnej.

? JAK BARDZO CHCIAŁBYŚ ABY TWOJE wyroby były rozpoznawalne spośród tych, które oferuje tańsza albo większa konkurencja ?

Co Tobie proponuję?

Przez ostatnie kilkanaście lat zajmuję się tworzeniem grafiki funeralnej. Wyszkoliłem w tym czasie spore grono osób, które z tym tematem nie miały uprzednio nic wspólnego. Ich przygotowanie ostatecznie umożliwia wykonywanie produktów dla wielu sławnych nazwisk.

I Ty możesz skorzystać z mojego doświadczenia. Chętnie pokażę Ci wszystko to, co jest potrzebne do wykonania każdego rodzaju tabliczki. Choć to nie wszystko.

Postanowiłem przekazać moją wiedzę dla osób zajmujących się wykonywaniem poligrafii pogrzebowej. Moim pragnieniem jest rozpowszechnienie w Polsce takiej procedury tworzenia grafiki, która będzie godnie zaświadczała o Imieniu i Nazwisku osoby zmarłej.

GWARANTUJĘ następujące efekty:

1. Wprowadzenie do Twojej firmy nowoczesnej metody na wykonywanie najbardziej profesjonalnych na rynku produktów graficznych.
2. Twoją satysfakcję zadowolenia z zastosowania tej metody.

GWARANTUJĘ Ci te dwa efekty albo... zwrot pieniędzy (szczegóły za chwilę)

Ale to nie wszystko, są jeszcze bonusy:

GRATIS - zestaw urządzeń i plansz pokazowych dla klienta - wartość 2150,-
GRATIS - wzory graficzne do tworzenia KLEPSYDR I KLEPSYDR PAMIĄTKOWYCH (Obrazków)
GRATIS - wpis z wyróżnieniem danych Twojej firmy do największego polskiego katalogu firm pogrzebowych ? www.GodnyPogrzeb.pl

TAK, GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ

Jestem tak pewny jakości, wartości i unikalności tej metody, że

GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ.

Biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Tobie 90 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu złożenia pierwszego zamówienia. Masz 90 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta metoda, jak pozytywnie zmieni się sposób działania w tym segmencie obsługi pogrzebowej w twojej firmie.

Jeżeli w ciągu 90 dni od momentu złożenia pierwszego zamówienia z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony, napisz do nas na ruda@egrami.pl, a odbierzemy od Ciebie wszystkie niewykorzystane materiały i otrzymasz za nie zwrot wpłaconych pieniędzy.

Jak wygląda kwestia finansowa:

Pragnę też abyś mógł dopasować swoje zamówienie w stosunku do Twoich potrzeb. Uzgodnię z Tobą wszystkie koszty inwestycyjne i eksploatacyjne. Będziesz decydował jaką dokładnie kwotę zainwestować w rozpoczęcie i prowadzenie tej dziedziny swojej działalności.

zatelefonuj - 601 321 101
lub napisz - ruda@egrami.pl

Będziesz mile zaskoczony elastycznością tej oferty.

Pozdrawiam
Mirek Grodecki


KATALOG PRODUKTÓW I NASZA PEŁNA OFERTA

Polecane

Targi branżowe