LogowanieLOGOWANIELogowanieLogowanieREJESTRACJA

KIR Zakład Pogrzebowy

KIR Zakład Pogrzebowy - Kwidzyn
Gold

Ulica: Józefa Hallera 32B

Miasto: Kwidzyn, 82-500

Województwo: Pomorskie

KIR Zakład Pogrzebowy - Kwidzyn Józefa Hallera 32B, Kwidzyn kwidzyn.uslugipogrzebowe.com.pl Ocena:starstarstarstarstar 55 279 68 89   609 524 267

zakład pogrzebowy kwidzyn

Firma KIR została założona przez Pana Henryka Brodnickiego i prowadzona jest obecnie przez jego dwóch synów Leszka i Jarosława. Zakład usług pogrzebowych stworzył wyjątkową ofertę dla mieszkańców Kwidzyna i okolic. KIR organizuje pogrzeby tradycyjne z trumną i kremacje, ale oprócz tego prowadzi sprzedaż nagrobków, świadczy usługi kamieniarskie, posiada własną kwiaciarnię, gdzie powstają wyjątkowej urody wieńce i wiązanki pogrzebowe.

usługi pogrzebowe

Znakiem rozpoznawczym zakładu pogrzebowego z Kwidzyna jest opieka i troska, jaką roztaczają nad rodzinami - wypłacają zasiłki pogrzebowe, dopełniają formalności urzędowych i cmentarnych, pomagają w organizacji styp i transportu dla rodzin. Właściciele rozumieją, że przyszło im nie tylko świadczyć usługi pogrzebowe, ale i nieść pomoc swoim sąsiadom.

Zakład Pogrzebowy KIR zapewnia kompleksowe usługi organizacji ceremonii pogrzebowych mieszkańcom województwa pomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu kwidzyńskiego i okolic. Naszym celem jest przygotowywanie uroczystości pogrzebowych dla osób wierzących oraz niewierzących. Wszystkie usługi, które świadczymy charakteryzują się niezmiennie najwyższą jakością. Odpowiadają za to pracownicy, którzy odpowiedzialnie i sumiennie traktują swoje zawodowe zadania. Ich zaangażowanie i postawa to gwarancja, że w Zakładzie Pogrzebowym KIR zawsze znajdą Państwo niezbędną pomoc i oparcie. Biuro firmy pogrzebowej znajduje się w Kwidzynie przy ul. Hallera 29.

zakłady pogrzebowe kwidzyn

Świadczone przez nas usługi obejmują wszystkie etapy przygotowania i realizacji pochówku. Całodobowo dokonujemy eksportacji Zmarłych, a w razie potrzeby zapewniamy usługi transportu zwłok na obszarze całej Polski oraz za granicą. W ciągłej sprzedaży znajdą także Państwo u nas trumny i urny, odzież oraz różne akcesoria pogrzebowe. Dbamy o oprawę muzyczną oraz florystyczną. Ustalamy treść nekrologów i klepsydr, dbając o ich odpowiednią dystrybucję.

Szczególną wagę przykładamy do wsparcia Rodziny w biurokratycznej fazie formalności urzędowych, która jest zdecydowanie najbardziej uciążliwa. Dajemy możliwość skorzystania z kredytowania pogrzebów z zasiłków pogrzebowych ZUS, KRUS, MSWiA. Ewentualną zaistniałą różnicę wypłacamy najszybciej, jak to tylko możliwe - zazwyczaj w tym samym dniu, w którym dokonujemy ustaleń z Rodziną Zmarłego. Gdy zaś dana osoba nie była ubezpieczona - pozwalamy na ratalny system spłaty kosztów pogrzebu. Jesteśmy konkurencyjni pod względem stosunku jakości usług pogrzebowych do ich ceny.

usługi pogrzebowe kwidzyn

pogrzeby kwidzyn

Firma KIR w Kwidzynie oferuje następujące usługi:

 • pogrzeby tradycyjne i kremacyjne
 • całodobowe eksportacje
 • transport Zmarłych - Polska i świat
 • formalności urzędowe - w tym kredytowanie zasiłków pogrzebowych
 • system ratalny dla osób nieubezpieczonych
 • akcesoria pogrzebowe
 • trumny oraz urny
 • odzież dla Zmarłych
 • oprawa muzyczna
 • nekrologi i klepsydry
 • ekshumacje
 • pomoc w organizacji styp
 • usługi kamieniarskie

zakład pogrzebowy

Kwidzyn

Zakład Pogrzebowy KIR

ul. Hallera 32B

82-500 Kwidzyn

(przy parkingu szpitalnym)

Całodobowe telefony kontaktowe:

55 279 68 89

609 524 267

661 398 181

663 653 687


Rekomendacje

 • cudzyslow Jak jest na komunalnym w Kwidzynie z cenami wie każdy, pogrzeb był pewnie podobny jak wszedzie, bo teraz każdy ma te wszystkie dodatki ale dla nas jak szukalismy byli najtańsi.
  starstarstarstarstar
  Jan Szymański
dodaj Twoją opinię

Ocena:

starstarstarstarstar
Kliknij w lokalizację na mapie, aby obliczyć odległość i wyznaczyć trasę dojazdu do firmy
KIR Zakład Pogrzebowy - Kwidzyn