Zuzia Pruszkiewicz Wielgus
1 dzień
data urodzin: | 09-12-2009 |
data śmierci: | 09-12-2009 |
krótki URL: |

SIOSTRA Ś.P.IWONY G
15 lat temu
Moja droga, miła mamo! - usłyszała głos swego kochanego dziecka, a potem w nieskończonej błogości poczuła jeden pocałunek za drugim.
- Na ziemi nie jest tak pięknie! Widzisz mamo, czy widzisz to wszystko? Oto szczęście!
Ale matka nie widziała nic, co dziecko pokazywało, nic oprócz czarnej nocy. Patrzyła ziemskimi oczami, nie tak jak dziecko, które Bóg do siebie prowadził. Słyszała dźwięki, tony, ale nie słyszała słów, w które pragnęła wierzyć.
- Teraz mogę fruwać, mamo - powiedziało dziecko - pofrunąć ze wszystkimi radosnymi dziećmi tam, do Boga. Chciałbym tak bardzo frunąć, ale kiedy ty płaczesz, jak teraz, nie mogę cię porzucić, a chciałbym tak bardzo! Czyż nie mogę pójść z nimi? Przyjdziesz przecież do mnie wkrótce, moja miła mamo!

Tatuś
15 lat temu
[*][*][*]

Ela Sadowska z rodziną
15 lat temu

Anonim
15 lat temu

Serce ściska jak się to czyta
15 lat temu
Ciocia Grażyna

Małgosia i Łukasz z Osięcin!!!
15 lat temu
wyrazy współczucia , powiększyła grono aniołków!!!

Ela z rodziną
15 lat temu

Anonim
15 lat temu
Rodzina

mamaAnielskiejMariki
15 lat temu

Ela Sadowska z rodziną
15 lat temu
e-Pamiątka

Zuzia Pruszkiewicz Wielgus - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 5
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 209
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
10 964 368