Ś.p.  Paweł Dziubak

Ś.p. Paweł Dziubak

23 lata

data urodzin:
20-05-1988
data śmierci:
12-12-2011
krótki URL:
Zgłoś nadużycie
Zapal świeczkę

Ś.p.  Paweł Dziubak

Hanka T.

12 lat temu

````````````````(¯`v´¯)
```````````````(¯`(♥)´¯)
````````````````(_.^._)
````````(¯`v´¯)```````(¯`v´¯)
```````(¯`(♥)´¯)`````(¯`(♥)´¯)
````````(_.^._)````````(_.^._)
.•°*”˜˜”*°•°*”*°•°*”*°•°*”*°•°*”˜˜”*°•.
żona śp. JANA TOMALA
bliska śp. rodziny HERMANOWICZ
śp. BARBARY LEWANDOWSKIEJ
śp. ZUZANNY WINNICKIEJ
˜”*°•°*”˜•°*”˜*°*˜”*°•°*”˜*°*˜”*°•˜”*°•°*”˜




````````````)
````````````(
```````````(((
```````````)) )
```````````( (((
`````````(( ((*)) )
````````(( (( * ))) )
```````(( (( * ) ) )) )
``````((( ((* ) )) ) ) )
``````( ( ( * )) ) ) ) ) )
`````( ( ( ( ( ( * ) ) ) ) )
`````((( (( * )) ) )) )) )))
`````( ( ( (( ( * ) ) ) ) )
``````( (( ((((*) ) ) ) )
```````````IIIIIIIIII
[[█ ╱░╱ ❖ ╲░╲ █]]
[[█ ╲░╲ ❖ ╱░╱ █]]
[[█ ╱░╱ ❖ ╲░╲ █]]
[[█ ╲░╲ ❖ ╱░╱ █]]
[[█ ╱░╱ ❖ ╲░╲ █]]
[[█ ╲░╲ ❖ ╱░╱ █]]
•*✿*•.•*✿*•.•*✿*•.•*✿*•

__000000___00000
_00000000_0000000
_0000(¯`•♥•´¯)00000
__0000`•.¸.•´00000
___00000000000
______00000
________0


ŚLADY W SERCU POZOSTAJĄ NA ZAWSZE… ♥


________*__000000___00000
_______*__00000000_0000000
______*___0000(¯`•♥•´¯)00000
______*____0000`•.¸.•´000000
_______*____00000000000
________*______00000
_________*_______0


⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱
Najbliższych pozdrawiam serdecznie.
DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE
Życzę spokojnego tygodnia.
⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰⋱⋰

Zgłoś nadużycie

Ś.p.  Paweł Dziubak

rodzice Anetki Jucha

12 lat temu

Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie..Światełko i modlitwę zostawiamy..

Zgłoś nadużycie

Ś.p.  Paweł Dziubak

mama śp.Kamila Borowiec

12 lat temu

światełko dla Ciebie na dziś

Zgłoś nadużycie

Ś.p.  Paweł Dziubak

ciocia Daniela

12 lat temu

Życie szybko przemija...
Czas się nie zatrzymuje...
Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje...
Wspomnienie, choć bolesne...
Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara...

PAWLE...ŚWIATEŁKO DO NIEBA...(*)

Zgłoś nadużycie

Ś.p.  Paweł Dziubak

mama Aniołka Igusi B

12 lat temu

Tyle bym napisała i powiedziała,
ale czasami nie mam słów...
Aniołku światełko dla Ciebie,
a bliskich przytulam....
[*]

Zgłoś nadużycie

Ś.p.  Paweł Dziubak

mama śp. Romana Ch

12 lat temu

Wszystko co nas otacza,sens tracić zaczyna.
We łzach rozpaczy utopieni,chęci do życia tracimy.

..........)
.........(,)
......._\'\\!/\'_
.......(\"\"\"\"\")
ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI I MODLITWA ZA WCZORAJ I NA DZIŚ ANIOŁKU

Zgłoś nadużycie

Ś.p.  Paweł Dziubak

Anonimowy

12 lat temu

Nigdy nie unikałam ludzi, którzy przeżywali cierpienie, do tych najstraszniejszych… po te malutkie… ale dla danego człowieka w danym momencie najważniejsze. To nic, że jeszcze dzisiaj, jutro, za rok będziemy … być może żyć spokojnie, nie doceniając codziennych małych radości i szczęść. Każdego dnia i każdej chwili życie nasze może ulec nieodwracalnej zmianie… która odwróci porządek świata i zabierze ze sobą wszystko to co kiedykolwiek się dla nas liczyło. Zabierze ze sobą sens naszych dni… część nas samych odejdzie na zawsze. Nigdy nie mówię… że dobrze, że tym razem nie ja… sama takie chwile musiałam przeżyć… ale zanim się zdarzyły zawsze zauważałam cierpienie innych. Czy sama doznałam pociechy, gdy jej potrzebowałam… cóż, przykro powiedzieć, ale nie. Wielu tak szybko zapomniało, jak to tylko było możliwe. Jest kilka osób na które mogę liczyć. Dlatego wiem , jak bardzo potrzebujesz rozmowy, wspomnień, po prostu bycia, czasem bez słów, ale po prostu bycia z drugim człowiekiem, który rozumie bez słów. Po śmierci naszych dzieci wielu obmawiało nas, że nie odwiedzamy i nie rozmawiamy… to oni czekali !!! na rewelacje, których nie dostali. To my mieliśmy przyjść do nich… ot ludzkie, głupie i egoistyczne myślenie. Ludzie rzadko myślą o przykrych rzeczach… myślą, że „omijając” … ominą cierpienie i przeznaczenie… to jednak nie możliwe. Dlatego zawsze jestem pokorna wobec przyszłości, wobec przeznaczenia i wiem, że dobre słowo, pocieszenie, być może do mnie wróci. A jeżeli nie… to mam poczucie spokoju…że komuś pomogłam, albo choć w maleńkim stopniu ulżyłam. Wierzę, że wszystko ma swój sens, ze nie ma przypadków… Wierzę również, że nasze dzieci dalej wypełniają swoje powołanie, ich śmierć była początkiem nowej drogi, wypełnionej pokojem i dobrem. Wierzę również, że kiedyś otrzymamy odpowiedź na pytanie „Dlaczego”… a właściwie to nie zdążymy go zadać… bo w jednej chwili wszystko stanie się tak proste i oczywiste. Może tylko przemknie nam przez myśl: Boże , dlaczego nie dałeś mi tego poznać wcześniej? A Bóg wtedy odpowie… Nie wiedziałaś, a uwierzyłaś i dlatego jesteś tu ze mną… W trudnych chwilach pamiętaj o tym i uwierz w dobro, które jest jeszcze przed Tobą. Los bywa okrutny do granic, ale bywa tez wzruszająco szczodry i choć dzisiaj trudno Ci to zrozumieć… to przyjedzie dzień, kiedy wszystko będzie inne… tęsknota i cierpienie nie minie… ale miłość pozwala nam ją każdego dnia znosić… Miłość pozwoli też zrozumieć to, czego zrozumieć nie można. Przytulam i przesyłam ciepłe pozdrowienia… trzymaj się nie poddawaj, jesteś bardzo, potrzebna!!!

``````````•:::::•
```¸,.•´¨`•.( -.- ).•´¨`•.,¸
```¨`•-α•--( “)(“ )-•-α •´ PAMIĘTAM W CODZIENNEJ MODLITWIE ANIOŁECZKU

⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱

RENIA M.JARECZKA PYRSAKA

Zgłoś nadużycie

Ś.p.  Paweł Dziubak

Anonimowy

12 lat temu

A cisza będzie trwać ... , niechaj trwa, Bo w ciszy łatwiej zapamiętać to, Co życiem było niedawno. Gest, uśmiech i oczu blask i twarz ukochanej osoby ..
............) \\\\
...........( , )
.........._ `|\\\'__
.........( \\\"\\\"\\\"\\\"_ )
..........)/(/( \\\\|
..........() )()|| światełko pamięci dla
..........| () || Ciebie.
..........|.....||
..........|.....()
..........|.....|(\\\\ ***/)
..........|.....|( \\\\(_)/ )
..........|.....|(_ /|\\\\ _)
..[*][*].|.....|../___\\\\..MAMA ŁUKASZA B

Zgłoś nadużycie

Ś.p.  Paweł Dziubak

mama Tomasza Trelinskiego

12 lat temu

(*)(*)(*)

Zgłoś nadużycie

Ś.p.  Paweł Dziubak

Rodzice Paulinki Zysk

12 lat temu

Dla Ciebie Pawle

Zgłoś nadużycie

Poprzednia 1 2 3 ... 586 587 588 589 590 ... 1556 1557 1558