Piotr Pyrz
1 miesiąc
data urodzin: | 21-04-1970 |
data śmierci: | 18-06-1970 |
krótki URL: |

tata Olek
3 lata temu
01.11.2021 r. w dniu Święta zmarłych jestem tu u Ciebie Synu wprawdzie tylko wirtualnie bo tylko tak mogę Cię dziś odwiedzić i powiedzieć Ci że o Tobie myślę i nie zapominam. (*)(*)(*)(*)(*)

żona. śp. Henia Dobrońskiego
4 lata temu
☀.☀☀.☀☀.
(¯ `•.\|/.•´¯).....ROCZNICOWE
(¯ `•.❤.•´¯)....ŚWIATEŁKA
(_.•´/|\`•._)....... PAMIĘCI
♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥
___$$$$$$$$______$$$$$$$$§
_$$$$$$$$$$$$__$$$$§§(¯`v´¯)$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(¯`(●)´¯)$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$
_$$$$$$$$$$$$$$$(¯`(●)´¯)$$$
___$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$
______$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$
________$$$(¯`(●)´¯)$$
___________$(_.^._)$
____________$$$$$$
______________$$
♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥
.❤️♨❤️♨❤️♨❤️.♨❤️
❀•* ❀ *`•` * ❀ * `•`* ❀ *•❀

tata Olek
4 lata temu
18.06.2021 r. to dzień 51 rocznicy jak zmarłeś Piotrusiu. Żyłeś na tym świecie tylko 58 dni ale choć już mija 51 lat jak jesteś tam to zawsze o Tobie pamiętam bo byłeś moim pierwszym synem i tego nikt ani nic nie zmieni. Ja się od tego czasu stary zrobiłem i wnet się zobaczymy po tamtej stronie gdzie Ty jesteś. (*)(*)(*)(*)(*)

Mama Bartoszka Ciszek
4 lata temu
Piotrusiu urodzinowe światełko pamięci
♥️♨️☘️⭐❄️♥️♨️☘️⭐❄️♥️♨️☘️⭐❄️♥️♨️

żona śp. Henryka Dobrońskiego
4 lata temu
*) URODZINOWE....
...ŚWIATEŁKA.......(,)
...............)............_'\!/'_
..............(,)...........(""""")
........._'\!/'_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
.........(""""")......WIECZNEJ
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..........PAMIĘCI (*)
♨️❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨️

Przechodzień
4 lata temu

tata Olek
4 lata temu
21.04.2021 r. i to dziś mija 51 rocznica Twoich Urodzin synku. Tyle lat już mija i gdybyś żył byłbyś już teraz panem w średnim wieku. Niestety los tak chciał że już tyle lat jesteś tam po tamtej stronie a i mnie tyle lat przybyło i już wkrótce tam się z wami znajdę. Pamiętam o Tobie i zawsze będziesz moim pierwszym i jedynym synem bo tak mi się ułożyło w życiu że pozostałe Twoje rodzeństwo już się mnie wyrzekło i dla nich nie istnie (*)(*)(*)(*)(*)

żona. śp. Henia Dobrońskiego
5 lat temu
*¯*♥*¯*¯*♥*¯*¯*♥*¯**¯*♥*¯*¯*♥*
-----ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
*¯*♥*¯*¯*♥*¯*¯*♥*¯**¯*♥*¯*¯*♥*
☼````````(
☼```````((,)
☼```````( (,)
☼``````( ( ,) )
☼``````( (, ) )
☼``````( (, )))
☼``````(((,) ))
☼``````` [[]]
☼`````[[*.☼.*]]
☼`````[[*.☼.*]
☼☼☼☼☼☼☼
¯*♥*¯*¯*♥*¯*¯*♥*¯**¯*♥*¯*¯*♥*
Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy.”
Zostawiam światełko wiecznej pamięci
i modlitwę na niedzielę.❤️
*¯*♥*¯*¯*♥*¯*¯*♥*¯**¯*♥*¯*¯*♥*

Anonimowy
5 lat temu
***

tata Olek
5 lat temu
18.06.2020 r. i to dziś mija 50 lat jak zmarłeś synku.Tyle lat mija a ciągle tkwi żal że może gdyby wtedy wszystko się inaczej potoczyło to mogłeś żyć i być tu z nami.Czasu się niestety nie cofnie. Pamiętam i myślę o tobie Piotrusiu a że i ja jestem już o te 50 lat starszy to już wcześniej niż później dołączę tam do wasi znów będziemy razem. (*)(*)(*)(*)(*)
e-Pamiątka

Piotr Pyrz - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 4
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 209
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
10 963 985