Paweł Lubiejewski
21 lat
| data urodzin: | 09-01-1978 |
| data śmierci: | 17-04-1999 |
| krótki URL: |
MAMA ŚPŁUKASZA B
13 lat temu
Czym jest życie bez ciebie cichym szeptem westchnieniem łzą wśród tysiąca kropel deszczu zagubionym wspomnieniem czym jest życie bez ciebie jedną chwilą , zdziwieniem głosem wśród tysiąca głosów ciemnością wśród ciemności czym jest życie bez ciebie cichym płaczem , cierpieniem twarzą wśród tysiąca twarzy dniem wczorajszym _____.........(,). _______......._'!/'_ _______.......("""""). _______.•°*”~?.•°*”~?. Światełko Pamięci Niech Zawsze Płonie.
MAMA ŚPŁUKASZA B
13 lat temu
**Bog otworzyl Ci bramy niebios a nam zostawil smutek i lzy*** ...[*]... [*][*][*] ...[*]... ...[*]... ...[*]..cisza.i i spokój Za oknem wiatr Krople deszczu mdleją na szybę Nie ma Cię Jeden błysk - światło nocą Już wiem, że nie wrócisz Moje serce - rozwrzeszczana skała Nie ma Cię Niczym mój płacz, mój gniew Cisza i spokój Nie starczyłoby łez i tak Gdzieś głęboko słyszę Cię Cichy świst - oczu blask Pustych słów tu brak Nie ma cię Nie wrócisz już Na nic mój krzyk Na nic ja Nie ma CIEBIE PRZYTULAM
MAMA ŚPŁUKASZA B
13 lat temu
Wędrujesz po niebie gdzie świecą gwiazdy .A ja patrzę w niebo żeby Cię zobaczyć bo oczy twoje są blaskiem nocy tęsknotą wzywam Ciebie ................... ..(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.•°*”~..•°*”~. .......(""""")... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...NIECH PŁONIE..
mama śp.Wojtka
13 lat temu
..........).
.........(,).
......._'!/'_.
.......(""""")
.•°*”~?.•°*”~?.
Niech CI płonie światełko
.....PAMIĘCI....
Mama śp. Grzegorza
13 lat temu
Jedno życie...odchodząc...
Cały Świat...Zmieniło...
........)
.......(,)
_____۩
___▓▓▓▓
† † † † † † † †
Niech ten promyczek zawsze Ci świeci
i nigdy nie gaśnie...
MAMA ŚPŁUKASZA B
13 lat temu
Znów patrzę w niebo, Ze szklanymi oczami, Szukając tej najjaśniejszej z gwiazd, Mając nadzieję, że to właśnie Ty... [*][*][*][*] [*][*][*][*]
MAMA ŚP. ROBERTA N.
13 lat temu
MAMA ŚP. ROBERTA N.
13 lat temu
*ღ*```````)
*ღ*``````( (
*ღ*``````)))
*ღ*``````(())
*ღ*`````(()) )
*ღ*`````(( ()))
*ღ*````[_***_]
*ღ*````[_*_*_]
*ღ*````[*_*_*]
*ღ*````[_*_*_]
*ღ*````[*_*_*]
*ღ*``[*_*_*_*_*]
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI W ŚWIĘTO CHRYSTUSA KRÓLA....ŚPIJ SŁODKO ANIOŁKU...
MAMA ŚPŁUKASZA B
13 lat temu
Moje myśli są tam gdzie ty Poprzez wichry i poprzez mgły Ciągle myślę,że jesteś obok. Kroplą rosy na trawy źdźble, Każdym krokiem i każdym cieniem, Plamą słońca na szyby szkle I szelestem liści jesiennym. Zostaw smutek na gorsze dni, Bo przeszłości już nic nie wydrzesz. Moje myśli są tam gdzie ty Jak ziarenka piasku w klepsydrze.................... ..(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.•°*”~..•°*”~. .......(""""")... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...NIECH PŁONIE.. Świat bez Ciebie szary, serce nie chce bić! Oczy przestają widzieć, płyną przez nie łzy!
Mama śp. Grzegorza
13 lat temu
Kiedyś szczęście było blisko,
śmiał się cały świat,
raptem przeszło wszystko.
Całe szczęście rozwiał wiatr .
Ten kurz to czas biegnący jak szalony,
nie zdążysz się obejrzeć,
a już kolejny dzień za nami.
kolejny dzień bez Ciebie.
kolejny... lecz stracony...
( ( (
(,) (,) (,)
╒▒╕╒▒╕╒▒╕
╘═╛╘═╛╘═╛
['] Niedzielne Światełka pamięci [']
e-Pamiątka

Paweł Lubiejewski - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 38
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 239
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
11 092 548



