Nadia Frontczak
3 lata
| data urodzin: | 18-08-2019 |
| data śmierci: | 07-03-2023 |
| data pogrzebu: | 15-03-2023 |
| pożegnanie: | Żegnaj kochany Aniołku |
| miasto: | |
| krótki URL: |
Mama Karola N.
2 lata temu
•----♥---•♥*♥*♥•---♥----•
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
•----♥---•♥*♥*♥•---♥----•
`•.¸(¯`’•.¸`(⭐) ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯` ██ ´ ´¯)¸.•.´¯)
(¯`.•.¸ (¯` ██ ´ ´¯)¸.•.´¯)
(¯`.•.¸ (¯` ██ ´ ´¯)¸.•.´¯)
¯¨˜“°°“˜¨¨¨¨¨¨˜“°°“˜¨¨¯
♥ .҈. ♥ .҈. ♥ .҈ ♥ .҈
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Gdy smutek boli,
a słowa zbyt małe
by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie
pełne gorących łez
i bliskość osieroconych serc..
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
..... Światełko pamięci z cichym westchnieniem modlitwy dla Ciebie aniołeczku......
Karolina
2 lata temu
Nadusiu Aniołku zawsze w moim sercu ❤️
Wierzę, że tam u Niebios Bram jesteś już szczęśliwa, nie czujesz bólu, nie cierpisz. :(
Teraz cierpimy my, Ci którzy wierzyli że nadejdą dla Ciebie iskierko lepsze dni. :( Nie pogodzę się z tym że odebrano Ci to o co tak dzielnie walczyłaś. :( Serca nasze płaczą za Tobą Nadusiu. :( Otulam Cie modlitwą każdego dnia, dodaj siły Aniołku swojej mamie i tatusiowi, aby jakoś znieśli ten wielki ból i żal. Czuwaj nad nimi i nami wszystkimi.
Śpij księżniczko ❤️ :(
Zrozpaczona
2 lata temu
Śpij aniołku ❤️❤️❤️
Anonimowy
2 lata temu
Śpij spokojnie Aniołku
Edyta
2 lata temu
Anonimowy
2 lata temu
♨️ ````````( ( , )) )
♨️ `````````IiIiiIiI
♨️ ````[ ღ(_)(_)ღ]
♨️ ````[ ღ(_)(_)ღ]
♨️ ````[ ღ(_)(_)ღ] ...Światełko
♨️ ````[ ღ(_)(_)ღ] ...Pamięci
♨️❤⭐❤♨️❤⭐❤♨️❤⭐❤♨️❤⭐❤♨️...
????
2 lata temu
Spoczywaj mały aniołku ???????? już bez bólu i cierpienia ????????
Ceriee
2 lata temu
To tak boli, kibicowałam jej i pokochałam całym sercem ❤️ pokochałam tą słodką uśmiechniętą buźkę i całą ją, gdy widzę jej zdjęcia czy filmiki, mam ogromny ścisk w gardle i łzy same lecą, była częścią mojego życia bo śledziłam ją, każdy postęp choroby, trzymałam kciuki za nią, za wylot. Nie ma dnia bym nie płakała za nią bo choć nie znałam osobiście była dla mnie ważną osobą i pokochałam jak własną córkę ❤️❤️❤️ zdjęłaś zbroję i założyłaś anielskie skrzydła, teraz już nie cierpisz, nic nie boli, ta buźka taka piękna i słodka że mogła bym patrzeć na nią 24/7, to przykre że dla ludzi tak liczą się pieniądze a nie zdrowie i życie dziecka i rodziny muszą na zbiórkach prosić o każdy grosz by ratować swoje ukochane dzieciątko, to dla mnie nie do pojęcia. Do zobaczenia kochana księżniczko. Dla rodziny najszczersze kondolencje ????????????????????????????
Edyta
2 lata temu
Odpoczywaj księżniczko.
Anonimowy
2 lata temu
e-Pamiątka

Nadia Frontczak - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 77
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 224
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
11 030 879



