Mateusz Miś
23 lata
| data urodzin: | 29-04-1987 |
| data śmierci: | 09-11-2010 |
| krótki URL: |
mama Nicoli Chruściel
14 lat temu
Swiatelko mojej nieustajacej pamieci wraz z modlitwa w tym wyjatkowym dniu Dniu Wszystkich Swietych do samiutkiego nieba
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
PAMIETAM...
mama Nicoli Chruściel
corka Ryszarda Mazurek
Anonim
14 lat temu
[*]
[*]Zawsze z Toba
14 lat temu
[*]Czy rozpoznasz mnie gdy spotkamy sie w niebie??[*]
Kocham Cie i tak bardzo tesknie[*]
Twoja przyjaciółka
14 lat temu
na zawsze w mojej pamieci:*
mama Nicoli Chruściel
14 lat temu
Zamknąć oczy, nie myśleć.
Nie męczyć się rozmowami.
Zamknąć oczy i usnąć,
Odpłynąć z aniołami.
Zamknąć oczy, nie tęsknić,
Uciekać przed smutkami.
Zamknąć oczy, nie cierpiec,
Schować się między snami.
Swiatelko
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
mama Nicoli Chruściel
corka Ryszarda Mazurek
Kasia
14 lat temu
ktoś kto powiedział , że czas goi wszystkie rany , jest kłamcą . czas pozwala jedynie nauczyć się najpierw przetrwać , a potem żyć z tymi ranami . ale każdego ranka , natychmiast po otwarciu oczu czuje się te rany . i zawsze , do ostatniej chwili życia będzie się czuło obecną nieobecność . od niej można uciekać , starać się , ale nie można uciec .
Anonim
14 lat temu
K [*]
14 lat temu
Nawet dla drzewa istnieje nadzieja,
Jesli zostanie sciete, to znowu wypusci pedy (...)
Tylko Twoja Mateuszku
14 lat temu
Tak krótko żyłeś, tyle jeszcze miałeś planów marzeń, tyle wspolnych spedzonych chwil do ktorych wracam kazdego dnia i zastanawiam sie co bedzie dalej...no powiedz co ?albo daj jakis znak Bo nie prawda jest to ze czas leczy rany i ze potrzeba czasu by zapomniec mi z dnia na dzien coraz bardziej brakuje ciebie...[*]
Anonim
14 lat temu
[*]
e-Pamiątka

Mateusz Miś - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 18
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 224
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
11 027 733



