Izabela Małko
1 rok
| data urodzin: | 05-05-2006 |
| data śmierci: | 10-05-2007 |
| krótki URL: |
Ania
16 lat temu
Kochana Izusku
mama
16 lat temu
kocham...
mama
16 lat temu
Córeńko, może dziś zajrzysz do mnie... ja tak bardzo czekam na Ciebie. Tęsknie.
Ania
16 lat temu
Całuję pyzulku....
Ania
16 lat temu
"Sprawiedliwy, choćby umarł przedwcześnie, znajdzie odpoczynek. Starość jest czcigodna nie przez długowieczność i liczbą lat się jej nie mierzy: sędziwością u ludzi jest mądrość, a miarą starości życie nieskalane.
Ponieważ spodobał się Bogu, znalazł Jego miłość, i żyjąc wśród grzeszników, został przeniesiony. Zabrany został, by złość nie odmieniła jego myśli albo ułuda nie uwiodła duszy: bo urok marności przesłania dobro, a burza namiętności mąci prawy umysł.
Wcześnie osiągnąwszy doskonałość, przeżył czasów wiele. Dusza jego podobała się Bogu, dlatego pospiesznie wyszedł spośród nieprawości.
A ludzie patrzyli i nie pojmowali ani sobie tego nie wzięli do serca, że łaska i miłosierdzie nad Jego wybranymi i nad świętymi Jego opatrzność."
Jadzia
16 lat temu
Izuniu, perełko...masz cudowny uśmiech....
mama
16 lat temu
buziaki do nieba córeńko
Ania
16 lat temu
Miłego Dnia Izuśku....
kamila
16 lat temu
:)
mama
16 lat temu
Twoja, na zawsze Twoja...
Córeczko - na wieczność...
Kocham Cię.
e-Pamiątka

Izabela Małko - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 16
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 224
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
11 029 061



