Grzegorz Kołodziej
33 lata
data urodzin: | 21-10-1977 |
data śmierci: | 10-11-2010 |
krótki URL: |

mama
13 lat temu
Ci co znali - wspomną
Ci co kochali - nie zapomną

Darek
13 lat temu
I u kogo teraz będziemy się wymądrzać razem? Kiedyś ja mogłem się wymądrzać u Ciebie, a teraz Ty cwana bestio mi na to nie pozwalasz i już grzejesz sobie miejsce tam na górze. To nie sprawiedliwe, bo ja nie mam szans :) Ale lubię wyzwania i na pewno jeszcze podyskutujemy w odpowiedniej chwili.

Anonim
13 lat temu
Tęsknota bez dotyku Twojego nie blednie rwąc me serce powoli, niezmiennie, codziennie
Gdzie jesteś dziecię moje!
Daj mi siłę herkulesa i anielską cierpliwość, bym mogła powiedzić Ci, że spełniłam NASZE marzenia

mama
13 lat temu
Znów byłeś przy mnie, tak realnie i wierzę , że jestes z nami, tak blisko, że czuję Twój oddech, czuję Twój dotyk, Twoją buzię, Twój policzek i tulę Cię jak małe dziecko, tak tęsknie do Ciebie.Wiem , że nadejdzie czas, kiedy się spotkamy.

mama
13 lat temu

Anonim
13 lat temu
Nic nie musze pisać, bo to nic nie zmieni. Jak możesz, to Sam wiesz o co chodzi. Czasem mi się przyśnisz... Dlaczego ostatnio miałeś takie smutne oczy... Mam nadzieję, że to z tęsknoty. Trzymaj się, kiedyś będziemy wszyscy razem.

Edyta Jacek i Michas Matusiak
13 lat temu
wspominamy Cie Grzesiu czesto,zwlaszcza w te Swieta i Sylwestra którego wielokrotnie spedzalismy razem

mama
13 lat temu
Zniknąłae nam z oczu, ale nie z serca

Ania i Marcin Kołodziejowie
13 lat temu
Serce ma swoją pamięć...

JOLA-siostra Mirka i Ryśka
13 lat temu
(*) Grzegorzowi (*)
siostra Mirosława i Ryszarda Nalepka (*)
e-Pamiątka

Grzegorz Kołodziej - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 4
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 209
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
10 964 212