Emil Gruszczyński
33 lata
data urodzin: | 03-03-1978 |
data śmierci: | 25-02-2012 |
krótki URL: |

Anonim
12 lat temu

Anonim
12 lat temu
Gdzieś w maleńkim serca kąciku,w człowieku wiara się kryje,choć siebie niepewna i słaba,to jednak trwa i wciąż żyje.Jak motyl krucha i delikatna,w każdej chwili odlecieć gotowa nie trzeba wiele, by ją spłoszyć,wystarczy jeden gest i słowa.Bywa też czasem, że łzę uroni,gdy smutku dokoła jest za wiele,a gdy nad głową słońce świeci,znowu na życie patrzy śmielej. Musimy wierzyć,że Nasze Aniołki są teraz szczęśliwe.
━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━
Byłeś naszego życia ozdobą i tak wcześnie rozłączył nas Bóg z Tobą, módl się za nami do Boga w niebie abyśmy godni przyszli do Ciebie.Zawsze zostaniesz w MOJEJ pamięci.Wieczny odpoczynek dla Ciebie ANIOŁECZKU KOCHANY
━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA

Anonim
12 lat temu

Anonim
12 lat temu

Anonim
12 lat temu

siostra ARTURA SOJA
12 lat temu

Maciek B.
12 lat temu

mama tomka giery
12 lat temu

ciocia Mateuszka G.
12 lat temu
..........((
..........)
.........( ♥ )
......._ `|'_
.......( """" )
.......)/(/( |
.......() )()||
.......| () ||
.......|....||
.......|.....()
.......|.....|
.......|.....|
.......[|[¤]|]
"Prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile, lecz po czasie jej trwania".
(Robert Paulet)
Jaśniutkie światełko pamięci ((*)).

Siostra ś.p.Joli Pająk
12 lat temu
e-Pamiątka

Emil Gruszczyński - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 5
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 209
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
10 964 425