Elżbieta Kolakowska
46 lat
| data urodzin: | 03-12-1936 |
| data śmierci: | 23-10-1983 |
| data pogrzebu: | 26-10-1983 |
| pożegnanie: | kościół w Radlinie |
| cmentarz: | Radlin |
| miasto: | |
| wyprowadzenie do grobu: | 10:00 |
| krótki URL: | |
| link: |
Pracę nauczycielską rozpoczęła w 1959 r w Liceum Ogólnokształcącym w Knurowie, skąd po 4 latach przeniosła się do Technikum Ekonomicznego w Rybniku, gdzie pracowała nienagannie 20 lat, osiągając wyróżniające rezultaty dydaktyczne, a zwłaszcza wychowawcze. Swoją wiedzę i doświadczenie umiejętnie wykorzystywała w procesie nauczania. Pracowała z pełnym zaangażowaniem zarówno z uczniem zdolny,m, jak i mającym trudności w nauce. Jej absolwentki dostawały się bez trudności na studia wyższe. Z dużym powodzeniem opiekowała się studentkami, odbywającymi praktyki pedagogiczne, przekazując im swoje wysokie umiejętności dydaktyczne i pozytywne wzorce do naśladowania. Jako wychowawca utrzymywała stały kontakt z domem rodzicielskim. Jej wzorowa postawa wywierała korzystny wpływ na kolektyw klasowy. Przez szereg lat była przewodnicząca sekcji przedmiotowej i zespołu samokształceniowego z matematyki. Zawsze cechowała ją rzetelność, pracowitość i odpowiedzialność za sprawy szkoły i młodzieży. Za wyróżniającą i nienaganną pracę nauczycielską została odznaczona w 1980 r Złotym Krzyżem Zasługi. Nieprzeciętna osobowość naszej Nauczycielki pozostawiła w każdym z nas swój niezatarty ślad. Wszyscy podziwialiśmy w równym stopniu jej intelekt i ogromną dobroć. Za całe ofiarne i pracowite życie Wspaniałej Nauczycielce i Prawdziwemu Człowiekowi niech trwa Cześć Jej Pamięci !
O Pani empatii mówi Mariusz Szczygieł w swojej książce " Nie ma '' w rozdziale '' Bilans Ewy '' na s.64. Moje wspomnienia o ulubionej matematyczce zostały opublikowane na stronie "Gazety Wyborczej '' w " Akademii Opowieści'' .
docentrb
7 tygodni temu
docentrb
14 tygodni temu
docentrb
22 tygodni temu
docentrb
31 tygodni temu
docentrb
40 tygodni temu
docentrb
47 tygodni temu
żona ś.p.Henia Dobrońskiego
50 tygodni temu
(¯`:´¯).☀.☀
(¯ `•.\|/.•´¯)...URODZINOWE
(¯ `•.❤.•´¯)....ŚWIATEŁKA
(_.•´/|\`•._) .PAMIĘCI
_________(¯`:´¯)▓▓)
_______(¯ `•.\|/.•´¯)▓▓)
____(▓(¯ `•.⋐(❤️)⋑.•´¯)▓▓)
____(▓▓(_.•´/|\`•._)▓▓▓▓▓)
____(▓▓▓▓(_.:._)▓▓▓▓▓▓▓▓)
_(▓▓▓▓▓_▌▌_▓▓(¯`:´¯)▓▓▓▓)
_(▓▓▓▓__▌▌_(¯ `•.\|/.•´¯)▓▓▓)
__(▓▓____▌(¯ `•.⋐(❤️)⋑.•´¯)▓)
___(▓▓___▌▌▓(_.•´/|\`•._)▓)
____(▓___▌▌▓▓ (_.:._)_▓)
___ (¯`:´¯)▌▌▓▓)ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ☘️❤️
__(¯ `•.\|/.•´¯)▓▓)
(¯ `•.⋐(❤️)⋑.•´¯)▓▓)
__(_.•´/|\`•._)▓▓▓▓▓)
___(_.:._)▓▓▓▓▓▓▓▓)
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
✬ *♥* ✬ *♥*✬ *♥* ✬ *♥* ✬
"Nie umiera ten,kto trwa
w sercach i pamięci naszej"
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
✬ *♥* ✬ *♥*✬ *♥* ✬ *♥* ✬
docentrb
rok temu
żona ś.p.Henia Dobrońskiego
rok temu
_______ (¯`:´¯)........ROCZNICOWE
______ (¯ `·. · …´¯)....ŚWIATEŁKA.
_____ (¯ `·.(۞).·..´¯).......WIECZNEJ
______ (_.·´/ . ….._).......PAMIĘCI
________ (_.:._).
___*-:¦:-*_____0♥0♥_____♥0♥0
__*-:¦:-*____0♥0000♥___♥000♥0
_*-:¦:-*____0♥0000000♥000000♥0
_*-:¦:-*____0♥00000000000000♥0
__*-:¦:-*____0♥000000000000♥0
____*-:¦:-*____0♥00000000♥0
______*-:¦:-*_____0♥000♥0
_________*-:¦:-*____0♥0
______________,*-:¦:-*
✬ *♥* ✬ *♥*✬ *♥* ✬ *♥* ✬*♥* ✬
......"Nie żyjemy, aby umierać...
......ale umieramy, aby żyć
wiecznie.M. Buchbergerę.❤️⭐❤️
✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨✿
♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥⋱⋰ ♥⋱⋰ ♥
✬ *♥* ✬ *♥*✬ *♥* ✬ *♥* ✬*♥* ✬
docentrb
rok temu
e-Pamiątka

Elżbieta Kolakowska - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 12
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 219
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
10 992 537








