Artur Klimiuk
17 lat
data urodzin: | 26-10-1990 |
data śmierci: | 12-07-2008 |
krótki URL: |

Agula R.
17 lat temu

Anonim
17 lat temu
Bardzo tęsknię za Tobą synku, nie daję sobie z tym rady za szybko za młodo nas opusciłes oddałabym wszystko za jeden twój uśmiech:( Mam nadzieję że jesteś szczęśliwy Kocham Cię Bardzo i zawsze będę kochać.

Karolcia
17 lat temu
Kazdego dnia mysle co robisz tam na górze czy jest Tobie tam dobrze ;( ukrywam ból choc jest naprawde ciężko...ból jest mocniejszy ze nigdy cie juz nie zobacze nie usmiechniesz sie...nie moge patrzec na Twoje zdjecia bo to boli gdy wiem ze Ciebie juz nie ma ;(Kocham Ciebie z całego serduszka i tęsknie bardzo za Toba Ty Moja Pierdołko ;(:*

Gabi
17 lat temu
Bez Ciebie życie jest do bani...Gdyby mi się coś stało, wiem że Tobie też było by smutno...Pamiętasz jak biliśmy się w Chorwacji?? ..:)..zawsze mnie pocieszałeś gdy było mi smutno..brakuje mi Ciebie ;(((

mama arusia czuby
17 lat temu
tak ciężko żyć gdy serce dziecka przestanie bić

Piotrek
17 lat temu

... ty wiesz kto
17 lat temu
tej nocy byłam tam, jechalam tą droga,, chciałam zobaczyc to co widzilales tuz przed ostatnia chwila... zostawilam ci swiatelko, bo moze łaskawy Bóg pozwoli ci zejsc do nas aniołku... niech ono pokaze ci droge . Serce pęka i łza z żalu cieknie po policzku... goraca.. sama..

mama
17 lat temu
Choć zamknięte masz powieki
w naszych sercach zawsze będziesz żył na wieki... :((

Karolcia
17 lat temu
Cały czas wierze ze staniesz przedemna i mnie przytulisz i usmiechniesz sie jak dawniej ;(

Gabi
17 lat temu
e-Pamiątka

Artur Klimiuk - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 9
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 209
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
10 964 462