Adrian Kardasz
17 lat
| data urodzin: | 21-10-1992 |
| data śmierci: | 25-11-2009 |
| krótki URL: |
mama św.p.Jacka Treli
16 lat temu
Anonim
16 lat temu
Anonim
16 lat temu
:((
16 lat temu
bardzo mi Ciebie brakuje...
cały czas myślę o Tobie [*]
śpij spokojnie
MAMA ANIOŁKA JULII DULAK
16 lat temu
¦......) ..¦
.¦.¦...(,) ...¦
¦...¦.[__]..¦
.¦.¦..[__]...¦ ŚWIATEŁKO ¦
..¦....[__] .¦.¦ .PAMIECI ¦.¦
......(____)
((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_))
¦ ~ ¦ ~ ¦ ~ ¦ ~ ¦ ~ ¦ ~¦ ~ ¦ ~ ¦
Anonim
16 lat temu
Spij spokojnie snem wiecznym [`][`][`]
Anonim
16 lat temu
g .
16 lat temu
chciałabym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham i że nigdy cię nie zapomnę. Adrian , wiedz że nawet jeśli Ci tego nie okazywałam to wiem , że łączy nas więź której nic nie jest w stanie przerwać , więź łącząca nasze serce , które choć są oddalone od siebie w sensie biologicznym to są połączone nadal w sensie duchowym . I będą nadal . W moim sercu i pamięci żyjesz nadal , jest tak jak było wcześniej . No może nie do końca , ale to pomińmy .
" nikt nie rozerwie tej więzi " więzi która łączy bliskie sobie osoby . Wiem , nie znam Cię dobrze , nie wiem jakie miałeś plany , ale jak już mówilam ta więź łączy nasze serca i to ważniejsze .
Kocham Cię najbardziej , wkurzający ale kochany całym sercem , bracie [*] ;*
Anonim
16 lat temu
córka śp.Leokadii Czerskiej
16 lat temu
(*)
e-Pamiątka

Adrian Kardasz - Pamięć o Tobie pozostanie na zawsze.
Jak to działa? Dedykowany kod QR umieszczony na tabliczce pogrzebowej lub nagrobku umożliwia szybki i wygodny dostęp do Strony Upamiętniającej.
Ilość pobrań: 27
STATYSTYKI NEKROLOGÓW
DODANE NEKROLOGI:
9 224
ŚWIECZKI PAMIĘCI:
11 027 483



