wróć

Targi NECROEXPO rosną w siłę

Targi NECROEXPO rosną w siłę

Targi NECROEXPO rosną w siłę

Zainteresowanie firm kieleckimi targami już na 6 miesięcy przed wystawą jest dużo większe niż w tym samym okresie w 2008 r.
Analizując napływające do Targów Kielce zgłoszenia z pewnością można stwierdzić, iż zainteresowanie targami NECROEXPO 2011 jest większe teraz, niż poprzednio o tej samej porze. W większości przypadków firmy zamawiają stoiska nawet dwa razy większe od tych, jakie mieli ostatnio.

W III Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej NECROEXPO w 2009 r. udział wzięło 109 wystawców. Na targach swoje stoiska miały firmy z Polski, Ukrainy, Rosji, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji, Włoch, Belgii, Chin, Węgier, Francji.
Na targach NECROEXPO swoją ofertę prezentują firmy zajmujące się produkcją trumien, sarkofagów, urn oraz innych akcesoriów związanych z obrządkiem pogrzebowym. W czasie trwania wystawy można obejrzeć również rośliny dekoracyjne. Na targach prezentują się także firmy świadczące usługi transportowe oraz prowadzące ceremonie pogrzebowe, a także instytucje odpowiedzialne za projektowanie, utrzymanie oraz administrację cmentarzy. Targi NECROEXPO dają możliwość zaprezentowania aktualnej oferty, wymiany poglądów i doświadczeń jak i uzyskania nowych informacji. W ramach targów prowadzony jest szereg wykładów i konferencji, które dotyczą kwestii najistotniejszych dla branży, zarówno jeśli chodzi o sytuację na rynku, jak i najnowsze rozwiązania technologiczne. Wystawa jest również okazją do rozmaitych spotkań mających na celu integracje całej branży.
Ponadto Targi Kielce i Polska Izba Pogrzebowa współtworzą stoiska narodowe skupiając polskich wystawców na prestiżowych wystawach pogrzebowych za granicą m.in. w Bolonii.

Zapraszamy do Kielc od 3 do 5 czerwca 2011r.!
Więcej szczegółów na www.targikielce.pl

Partnerzy

Archiwum aktualności