wróć

Targi NECROEXPO 2022 w Kielcach - program AKTUALIZACJA

Targi NECROEXPO 2022 w Kielcach - program AKTUALIZACJA

Necroexpo 2022 czyli Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w Kielcach zbliżają się wielkimi krokami. Każda edycja targów, która odbyła się dotychczas, przyciągała rzesze zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

Targi Necroexpo odbędą się w dniach od 3 do 5 czerwca w Kielcach. To ważne wydarzenie otrzymało rekomendację FIAT-IFTA czyli Międzynarodowej Federacji Organizacji i Firm Pogrzebowych, która jest największą tego typu instytucją na świecie. Ta wyjątkowa i niezwykle ważna rekomendacja wpływa na podniesienie prestiżu tej imprezy branżowej, co może mieć bezpośrednie przełożenie na jej popularność wśród przedstawicieli sektora funeralnego oraz na ilość wystawców i osób odwiedzających.

Rekomendacja FIAT-IFTA jest ostatecznym potwierdzeniem nie tylko ważności, ale i atrakcyjności Targów Necroexpo. Wystarczy bowiem zapoznać się z programem targów, w którym przewidziano bogatą ofertę warsztatów, szkoleń czy prezentacji.

necroexpo 2022

necroexpo

Nie zabraknie także giełdy używanych karawanów, która w ostatnich latach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Przewidziany został również czas na spotkania formalne i nieformalne, które pozwalają nie tylko na poszerzenie sieci kontaktów branżowych, ale również na wymianę doświadczeń oraz zapoznanie się z nowościami funeralnymi.

 

targi funeralne kielce

Przypominamy, że na stronie https://www.targikielce.pl/necroexpo można zgłaszać już swoją chęć udziału w targach.

W Kielcach będą obecni także przedstawiciele portalu Funer.com.pl . Zapraszamy zatem i na Targi Necroexpo 2022, i do odwiedzin na naszym stoisku!

Partnerzy

Archiwum aktualności